2726
عنوان

یه زنرو دیدم حالم بهم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 61 پست
بابا اسی منظورش اینه عملی از این پلنگای لوس بوده  خاک به سرش والا زشته زن گنده تو خیابون برا ش ...

بابا هر کس به خودش مربوطه دلش میخاد چ شکلی باشه

واسه شوهر اسی که خودشو لوس نکرده بدبخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علف دیگه به دهن بزی شیرین اومده،ما چکاره ایم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728

استارتر مغز شمام مغز میمون جهش یافته 2007 هست که حسادت بهش تزریق شده. چون میمونا حسود نیستن. وقتی در مورد آدما اینجوری حرف میزنی در مورد خودتم اینجوری حرف میزنن. کلید اسرار😏

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

مسخره کردن کار خوبی نیس ولی واقعا متنفرم ازینایی ک اینجوری حرف میزنن؛کل دستور زبانو زیر سوال میبرن.خو بگو مگه مامانت یادت نداده مث آدم حرف بزنی

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
بابا هر کس به خودش مربوطه دلش میخاد چ شکلی باشه واسه شوهر اسی که خودشو لوس نکرده بدبخت

خب گاهی هر کدوم از ما ممکنه حالمون از کسی بهم بخوره، حالا یا اخلاقش، یا شکلش، این طبیعت انسانه گلم... حالا اسی هم اومد حسشو بگه گلم 😘🧚‍♀️🙏

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
خب گاهی هر کدوم از ما ممکنه حالمون از کسی بهم بخوره، حالا یا اخلاقش، یا شکلش، این طبیعت انسانه گلم.. ...

اگه از اخلاق بدش میگف فرق میکرد

من هیچوقت دلم نمیاد راجع به قیافه کسی نظر منفی بدم جالبه یه بار یکی تو دعوا چهره منو مسخره کرد اما من مقابله به مثل نکردم چون نهایت بی فرهنگیه

اگه از اخلاق بدش میگف فرق میکرد من هیچوقت دلم نمیاد راجع به قیافه کسی نظر منفی بدم جالبه یه بار یکی ...

میگی تو دعوا..... اون خواسته لجتو دربیاره....مجازیه گلم ب دل نگیر.... 

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

اتفاقاهمه رومسخره کنیدسرتون نمیاد.مثل زنداداش من ک بهم گفت خداب توبچه نمیده.شایدمیگیدمن چیزی گفتم چون خواهرشوهرم ولی ب خداقسم ک خداخودش میدونه من هیچی نگفتم.ماه بعدش خودش حامله شد.

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
از اینا تو خیابون پره متاسفانه ، لابد آقایی هم دوست داره واگرنه یکی میزد تو دهنش 

😂😂😂

گل گفتی

اتفاقاهمه رومسخره کنیدسرتون نمیاد.مثل زنداداش من ک بهم گفت خداب توبچه نمیده.شایدمیگیدمن چیزی گفتم چو ...

اره بابا قانون دنیا بی عدالتیه وظلمه

2706