2703
2553
عنوان

ماه عسل

1733 بازدید | 45 پست

خانوما بگین ماه عسل کجا رفتین؟ 

برنامه ریزیتون چی بود (گشت و گذار یا خریدم میکردین؟)

چقدر موندین 

ما میخواییم پنجشنبه اگه خدا بخواد بریم مشهد ووو 

شما کجا رفتین که خیلی قشنگ بود و بهتون حال داد؟؟

هرچی از ماه عسلتون دوست دارین بگین😍

با طُ بودن ز همه دست کشیدن دارد...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان میریزن سرت که با این کرونا میری مشهد

یه عده هم میگن وای تو رو خدا مشهد نیا ما میترسیم

در کل توجه نکن خوش بگذره الماس شرق هم برو

سلام قشنگم خوبی؟ خیلی محتاج یه حاجتم میشه صلوات برام بفرستی؟ دست گلت درد نکنه   
2720
الان میریزن سرت که با این کر.نا میری مشهد یه عده هم میگن وای تو رو خدا مشهد نیا ما میترسیم در کل ت ...

من تو اوج کرونام خیلی جاها رفتم ولی چون رعایت کردم چیزی نشده خداروشکر کرونا که تمومی نداره به نظر من همیشه باید رعایت کنیم 

مرسی عزیز دلم😘😘😘😘

رفتیم جزیره کیش . خیلی خوب بود. شاید بهترین و تکرار نشدنی ترین مسافرت . فکر کنم اولین و آخرین مسافرت دونفریمون بود.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2714
الان میریزن سرت که با این کرونا میری مشهد یه عده هم میگن وای تو رو خدا مشهد نیا ما میترسیم در کل ت ...

لعنتیییی 😂😂😂😂😂 من میخواستم دوتاشم بگم. نااامرد 😂😂😂😂😂حداقل یکیشو میگفتی

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘

منو همسرم بعد عقد دو هفتع رفتیم مشهد ی هتل عالی. کلی هم خرید. چون شوهرمم مشهد بزرگ شده بود و همه جارو بلد بود کلی گشتیم. 

بعد عروسی هم رفتیم شیراز یک هفته

انقد عاشق مشهد شدم ک اومدیم و ساکن شدیم 

کلی بهتون خوش بگذره 🌹

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ما بتونیم یه عروسی بگیریم ماه عسل پیشکش🤦‍♀️

ما عروسی نگرفتیم ۸ ماه پیش عقد کردیم یه مراسمم گرفتیم ❤ فقط سالگرد عقدم میخواییم بریم اتلیه که عکسای عروسی رو بگیریم 

2706