2410
2553
عنوان

دمی باقالی

571 بازدید | 15 پست

بچه ها سلام.میخام امروز برای اولین بار دمپختک درست کنم.اما الان دیدم که باقالی زرد میخاد.من باقالی سبز دارم فقط نمیشه با سبز درست کنم بد میشه؟؟ حتما دوس دارم امروز درستش کنم😁

❤ خوشا به بخت بلندم که در کنار منی...                         تو هم قرار منی...هم تو بی قرار منی...❤

میشه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
برو باقالا زرد بگیره مثل حبوبات می‌فروشند قیمتی هم ندارن باقالی سبز میشه باقالی‌پلو عزیز

از همینا ک حبوباتو اینا دارن باید بگیرم؟ 

❤ خوشا به بخت بلندم که در کنار منی...                         تو هم قرار منی...هم تو بی قرار منی...❤
از همینا ک حبوباتو اینا دارن باید بگیرم؟ 

آره بگو باقالا خشک داری

سبز دیگه باقالا نیست خوشمزه هم نمی‌شه دمپختک هم نیست

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
آره بگو باقالا خشک داری سبز دیگه باقالا نیست خوشمزه هم نمی‌شه دمپختک هم نیست

طرز تهیه هم میشه بهم بگی عزیزم

طرز تهیه هم میشه بهم بگی عزیزم

بگیر بشور بذار بپزه پیاز داغ تو‌ظرفه دیگه بذار برنجت و خیس کردی یا شستی بعد از پختن باقالا با هم بریز تو پیاز داغ زعفران و زردچوبه بزن و دم کن فقط آبشو مراقبت کن کم و زیادیش و نزنی ملات دیوار درست کنی نفرینم کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگیر بشور بذار بپزه پیاز داغ تو‌ظرفه دیگه بذار برنجت و خیس کردی یا شستی بعد از پختن باقالا با هم بری ...

مرسی عزیزم😁

چقد طول میکشه تا حاضر شه؟؟ 

دیگه روی۱ساعت حساب کن

من خودم استانبولی و دمپختک و با تن میخورم خیلی باحال میشه بزن به بدن و چاق شو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706