2726
عنوان

دوستان راهنمایی نیاز دارم

179 بازدید | 34 پست

من دوساله با شوهرم ازدواج کردم .الان دو ماهه رفتیم زیر یه سقف چندبار باهم  دعوا کردیم .تو دعوا بهم فحش میده .منم داد میزنم .الان سه روزه که که باهم دعوامون شده وقهریم .فحش های خیلی بدی بهم داد که به شدت ناراحتم کرد و حرف از جدایی شد . خودم دوروزه از غذا افتادم نمیتونم هیچی بخورم‌وبه شدت عصبی هستم و ذهنم درگیره . آرامشم بهم ریخته . خانم های باسیاست که خیلی تجربه دارند راهنمایی خوب کنند .نمیخوام برم جلو آشتی کنم چون اشتباه از شوهرم بوده .می‌خوام کاری کنم که خودم تو دوران قهر آرامش داشته باشم . و خیلی به رفتاراش اهمیت ندم . وقتی باهم قهر میکنیم اصلا نمیتونم شاد باشم تمام بدنم احساس ضعف می‌کنه وحس بی‌حالی ولی رمق هستم . درصورتی که همسرم راحت به زندگیش ادامه میده وهیچی برایش مهم نیست . میشه کمکم کنید .

دعوا نمک زندگیه

زن شوهری که همو دوست دارن دعوا میکنن

کم کم بهم عادت میکنید 

ولی موقع دوستی بهش بگو این حرفها رو نزنه

بعدا دیگه دعوا نمیکنید

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم

کار همسرت درسته

من وقتی قهر کنم فقط سکوت میکنم و اصلا نگاهش نمیکنم

ولی غذا درست میکنم کارامو مث همیشه انجام میدم فقط بدون هیچ حرفی

حتی جامونو هیچ کدوم جدا نمی کنیم شده سه روز اینطوری قهرکردم😑😑

میدونم خیلی بد 😑

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا قهر میکنید اخه این دفعه که اشتی کردین به شوهرت بگو من ناراحت میشم از بد دهنی تو شما خودتم تحت هیچ شرایطی فحش نده یه ذره ازش تعریف کن بگو تو فلان صفتو داری اینجوری اونجوری فقط چرا وقتی عصبانی میشی به من توهین میکنی سعنی کن از الان حلش کنی بهش بفهمون دوستش داری و کارت ناراحتش میکنه قهرم کار درستی نیست مگه بچه اید اخه؟در نهایتم اگر قهر میکنین بالاخره یه روز بعد دو روز بعد یه هفته بعد اشتی میکنید درست میشه چرا از غذا میفتی ؟بشین خیلی عادی زندگیتو بکن خودش پیش قدم میشه اذیت نکن خودتو

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
من مشکلم فحش دادن وبی احترامیشه ...والا با دعوا کردن مشکلی ندارم 

مردا روحشون مثل ما لطیف نیست

حتما از قبل عادت کرده به مردم فحش بده.و فرقی نکنه طرفش کی باشه

من برادر شوهرم اینجوریه چشاشو میبنده مرده وزند تو میاره جلو چشمت

جاریم عادت کرده قلقشو بدست آورده.فحش ...اون براش مهم نیست از این گوش میکنه تو از گوش دیگه میندازه بیرون بی خیاله

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
من مشکلم فحش دادن وبی احترامیشه ...والا با دعوا کردن مشکلی ندارم 

قبلا فحش نمی داد!؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
برو خودتو مشغول کترایی که دوستداری بکن تنها نمون تنهایی خیلی بدتر میکنه خالتو با دوستی خواهری کسی بر ...

خیلی دلم میخواد ولی بدون اینکه دست خودم باشه کاملا بدنم بی حس وبی رمق میشه . بدنم لمس میشه .خیلی فشار عصبی بهم وارد میشه 

2706