2726

۲۰ روز دیگه باید ببرمش واکسن ۴ ماهگی سخته؟ سرچ میکردم یه جا توی سایت یکی گفته بود یکی از آشناهاشون بعد از واکسن بچه ش فلج شد . برای همین به بچه خودش واکسن نمی‌زد🤯 شما هم شنیدین همچین چیزایی رو؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من مادرم کارمند مرکز بهداشت بود ۳۲سال واکسن زد نه به همچین مواردی برخورد نه ازبقیه همکاراش تعریف کرد🙄

دخترم😍جانِ دلِ مادر❤https://harfeto.timefriend.net/16698409502410 آیدی کانال تلگرامی منhttps://t.me/rooz_nevis

واکسن 18 ماهگی خیلی تب اوره .ولی بچه با بچه فرق میکنه

میدونی چرا تشنج .فلج میشن   چون تب میکنن خوب تبشو پایین نمیارن باید تا زمانی که تبش قطع نشده نخوابی بالا سرش بمانی پاشویه.دستمال خیس رو سر وشکم

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم

واکسن دختر من همش راحت  بود 

فقط ۱۸ ماهگی رو بعد ۱۲ ساعت تب کرد و شیاف زدیم

اونم زود خوب شد 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
واکسن 18 ماهگی خیلی تب اوره .ولی بچه با بچه فرق میکنه میدونی چرا تشنج .فلج میشن   چون تب میکنن ...

من واکسن دو ماهگی شو زدم تاپیک زدم که راهنمایی بگیرم تبشو بیارم پایین می‌گفتن تب واکسن پایین نمیاد فقط استامینوفن 

اخ من كه تازحالا همه واكسناش دو روز چشمام روهم نرفته يكسالگيش يه ماه ديگس چطوره؟

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بدترین واکسن ۱۸ماهگیه وای خدا

دخترم واکسن های دیگه رو انگار آب می‌خورد نه تب داشت نه درد

اماااااا این ۱۸ماهگی تلافی کرد نصیب دشمن نشه

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35