2726
عنوان

خانوما کسی هست ساکن کیش باشه یا الان کیش باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 23 پست
جاهای خوبش رو بهم میگی؟ هتل بگیرم بهتره یا خونه؟ کجاش بگیرم تا واسه تفریح و خرید نزدیک تر باشه شه ...

مرکز خرید پردیس ۱و ۲ فروشگاههای پاندا و فروشگاههای زیلانش عالیه بازار عربا

دامون مرجان فوت کورت های دامون خوبه

رستوران هاش هم میر محنا شاندیز 

کشتی یونانی کاریز اسکله تفریحی ساحل مرجانی و تفریحات دریایی و ..

هوا که خیلی گرمه اما اگه تونستی ماشین کرایه کن اگه رانندگی بلدی که اذیت نشی پاساژها و هتل ها هم خیلی ...

کرایه ماشینش چه طوره؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیکای سابق خیلی قدیمیه من میخوام بدونم الان  امار کروناش چه طوره و مراکز تفریحی و خریدش بازه ...

من نيستم اما زياد كيش رفتم تو اين ماه وحشت ناك گرمه غير قابل تحمله 

بهترين ماها شهريور به بعده تا حدودا يه ماه قبل عيد 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2728
جاهای خوبش رو بهم میگی؟ هتل بگیرم بهتره یا خونه؟ کجاش بگیرم تا واسه تفریح و خرید نزدیک تر باشه شه ...

هتل بهتره 

كنسرت كه الان نيست 

پاساژ 

شب لب ساحل كشتي يوناني 

شام در كشتي 

سافاري 

يه جام هست فك كنم يع اقايي بود خيدري نام خيلي قشنگه كلي ميخندي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
هتل بهتره  كنسرت كه الان نيست  پاساژ  شب لب ساحل كشتي يوناني  شام در كشتي&nb ...

از چه لحاظ هتل بهتره؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
از چه لحاظ هتل بهتره؟

من تميزي واسم مهمه هر روز ميان تميز ميكنن توالتا و حموم ضد عفونيه

از چه لحاظ هتل بهتره؟

جاي ديدنيم هتلا تور داره راهنمايين ميكنن