2726

منم شنیدم نمیدونم اما..

اینم شنیدم اینکه بنده یه چیزی ازخدا بخاد خدااین خاسته ی بندشو دوس داره اینکه ارتباط برقرارمیکنه درخاستشوب خدامیگه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شنیدم نمیدونم اما.. اینم شنیدم اینکه بنده یه چیزی ازخدا بخاد خدااین خاسته ی بندشو دوس داره اینک ...

هر خواسته اي كه باشه!؟

ميشه واسه خواسته دلم يه صلوات بفرستين دريغ نكنيناااا😔😔😔😔😔
2728

ینی خدا عاشقه منه منو هر رقمه امتحان میکنه فکر نکنم اینطور باشه ...

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
هر خواسته اي كه باشه!؟

دیگه اینشونیدونم عزیزم منم فقط شنیدم

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

صد در صد راست نیست انسان توی دنیا از عملکرد خودش نتیجه میبینه یعنی اگر کاره خوبی بکنه نتیجه خوبی میبینه واگر کاره بدی بکنه نتیجشو میبینه ولی خب بعضی از مشکلات توی زندگی بوجود میاد مثلا مثل بیماری‌ها که خودمم دوست دارم بدونم توی سرنوشت ماس یا چیزه دیگه ایه

ببین گلم خدا خییییلی بزرگ و مهربونه؛ الکی نیست که تو جوشن کبیر میگه ؛ ای مهربان ترین مهربا ای بخشنده ترین بخشنده؛ ولی خب ما ادما خیلی عجولیم؛ زندگی سختی های خودشو داره فقط با صبر و توکل میتونی حلش کنی

الهی؛ مرا آن ده که آن به  ( وزن شروع ۸۰😔  وزن هدف ۶۵😁)
ایناهمش دروغ خدا ادمای ظلم رو دوست داره اگه ساده ای یکرنگی بدشانسی

دقیقا گلم نگو ک من ضربه زیاد دیدم ناشکر نیستما ولی الان ک بیدارم اعصابم ب شدت خورده . از ظهر هیچی نخوردم ... روانم بهم ریخته .

شانس بهم نداده خدا. از زندگی خسته شدم . دیگ نمیخوام امتحانم کنه . دیگ توان ندارم .

شوهر م ۴ سال بیکار بود با هزار نذر و نیاز رفت شرکت معروف بی پدرو مادری ک خراب بشه رو سرشون ب حق علی شوهر دوستمم باخودش برد. شانس گندش شوهرم افتاد تو جای بد و شوهر دویتم افتاد تو جای خوب .

شوهر من یک شب درمیون شب کار وایمیستاد مثلا شنبه ۵ صبح میرفت فردایی ساعت ۱۰ شب میومد خونه دهنش اسفالت شد دیگ توان نداشت  از اونجا اومد بیرون دیگ زندگیمون ب گند داشت کشیده میشد گفتن برو فلان جا کار کن ... رفت فرم پر کرد . بهش زنگ زدن گفتن ما فقط شب کار میخوایم . منم ناراحتی قلبی دارم شب نباید تنها باشم . . . والله الانم دعواش شدع با خانواده من . کل دارایمو از دست دادم . ب نصف قیمت . سبامتیمو از دست دادم . خونمو و .... این شد اسمش آزمایش الهی 

ببین گلم خدا خییییلی بزرگ و مهربونه؛ الکی نیست که تو جوشن کبیر میگه ؛ ای مهربان ترین مهربا ای بخشنده ...

تا تو این خراب شدع ایی باید توکل و توسل و صبر بذاری دم کوزه ابشو بخوری . ۴ سال صبر کردم ... ی کار خوب پیدا شد برای شوهرم .؟... نه . بی پولیم خوب شد نه ... با صبر در ایران فقط روز ب روز بدبخت تر میش چون هر روز نوسان داره همه چی . فقط جنگ اعصاب و دعوا ها و خرد شدن و تحقیر شدن های من بیشتر از هر روز شد . خدا ب ظالم ها و بی دین و ایمون بیشتر میده

دقیقا گلم نگو ک من ضربه زیاد دیدم ناشکر نیستما ولی الان ک بیدارم اعصابم ب شدت خورده . از ظهر ه ...

منم خیلی خسته ام 

کم اوردم

دیگ  ناامیدم هرچ خوبی کردم بدی دیدم

خسته اام خییلی وحالتودرک میکنم

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
تا تو این خراب شدع ایی باید توکل و توسل و صبر بذاری دم کوزه ابشو بخوری . ۴ سال صبر کردم ... ی کار خو ...

این حرفا همه از ناشکری و نا امیدیه عزیزم؛ خدا میگه تو تلاش کن من برکت بدم ولی خب شما کلا خدارو ندید میگیری به بزرگیش ایمان داسته باش

الهی؛ مرا آن ده که آن به  ( وزن شروع ۸۰😔  وزن هدف ۶۵😁)
این حرفا همه از ناشکری و نا امیدیه عزیزم؛ خدا میگه تو تلاش کن من برکت بدم ولی خب شما کلا خدارو ندید ...

داشتم دیگ ایمان ندارم .  چون ب هر دری زدم نشد جز بدبختی آیدن نشد . کی گفته تلاش نکردم . تلاش کردم قد جونم . کفش آهنی پاره کردم . هر بار ک ب خدا نزدیک تر میشد ی چی رو از دست میدادم . پول ی ور . ماشین ی ور . خونه ی ور . طلام دزدسده میشد .. شوهرم از کار بی کار شد .

دوستم  ی رکعن نماز نمیخونه . نمیگم بی دین و ایمون شاید خیلی کارا کنه ک تو دین عرف نی ....  اما خدا بهش چنان میده ..  انقدر ک مسخره میکنه میگ تو ک این همه خدا خدا میکنی چرا هیچی نداری همیشه ن ی جا همه جا زندگیت میلنگه . ی روز ارامش نداری .

2706