2726

نفر،سوم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی ک دوستش نداره  خیلی و واسه رفع تنهایی نگهش میداره ک هروقت تنها شد دم دستت باشه  و حالشو ببره

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
2728

یعنی یکی دیگه زیر سرش داره

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
وقتی ک دوستش نداره  خیلی و واسه رفع تنهایی نگهش میداره ک هروقت تنها شد دم دستت باشه  و حال ...

از کجا بفهمیم زاپاسیم

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...

یعنی با یکی هست اگه اون نخواستش میاد دنبال زاپاسش

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
از کجا بفهمیم زاپاسیم

از اونجایی ک وقتی عشق اولش برگشت راحت خیلی راحت جواب پیام تو هم نمیده 

از اونجایی ک بهت میگ عاشقش شده و نمیتونه فراموش کنه 

از اونجایی ک‌میگ واسه لجبازی با عشق اولش اومده سراعت

از اونجایی ک برات فداکاری نمیکنه و ازت توقع های غیرمعقول داره مث رابطه مثبت ۱۸ 

از اونجایی ک هیزه و همه رو نگه میکنه 

از اونجایی ک راجب آینده  و همیشه کنار هم بودن و ازوواج حرف ممیزنه 

و........ اگ جواب سوالتو گرفتی دیگ نشون نگم؟

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
از اونجایی ک وقتی عشق اولش برگشت راحت خیلی راحت جواب پیام تو هم نمیده  از اونجایی ک بهت میگ عا ...

میشه بیای تاپیک اخرم نظر بدی

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...
میشه بیای تاپیک اخرم نظر بدی

اره عزیزم  نطرمو گذاشتم

2706