2726
عنوان

از ازدواجم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 28 پست
وایییی سگه رو چیکار میکنننننن

نمیدونم دقیقا از ساعت چهار دیگه از وحشت صدای سگ بیدار میشم تا خود صبح خواب ندارم

رفتارهای مرد متعادل نیست با سرعت با دمپایی تو کوچه میدوه

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم دقیقا از ساعت چهار دیگه از وحشت صدای سگ بیدار میشم تا خود صبح خواب ندارم رفتارهای مرد متعاد ...

وای اینجوری که نمیشه بقیه همسایه هاتون چی اونام شاکین؟ که باهم گزارش بدین به پلیس

ما اونجوری که دلمون میخواست زندگی نکردیم..!اونجوری زندگی کردیم که مجبور بودیم:))🍂
2728
چه سخته وضعيت خب خانوادت حمايتت ميكنن چند روز قهر بري ؟ 

خانوادم اگر بفهمن طلاقم رو میگیرن ،اما این طفل معصوم چه گناهی کردن بچه طلاق بشن 

همینجورش دختر بزرگم خیلی ضعیف النفس به هر بهانه ای گریه میکنه و ایراد میگیره

شرایط زندگی بابام خوب نیست یک دقیقه نمیتونم همین الان هم اونجا رو تحمل کنم

وای اینجوری که نمیشه بقیه همسایه هاتون چی اونام شاکین؟ که باهم گزارش بدین به پلیس

یکی از همسایه هامون بهش پلاستیک میده ببره بفروشه واسه خودش با خودم فکر میکنم یه جور باج بهش میده تا نره خونش دزدی اما من یه زن جوون با دوتا دختر خواب ندارم

وای سگه چیشد

یه سری بسته بودش پشت دیوار ما همسرم بندش رو باز کرد تا بره قبلا تذکر داد بهش روز بود اما تا اومد از خونش بیرون شروع کرد اربده کشیده 

دوباره اوردش نمیدونم چطور پیداش کرد

خب چرا میترسی؟زنگ بزن جمش کنن دیگه همسایتونه ؟تو یه ساختمونین ینی؟

نه کوچه خونه هامون حالت ویلایی هست آپارتمانی نیستین این محل

نه کوچه خونه هامون حالت ویلایی هست آپارتمانی نیستین این محل

واقعا یکاریش بکن چون بچتم فردا بزرگ میشه خب میخاد بره تو کوچه بازی کنه یا بره بیرون واقعا اینچیزا نباید اطرافش باشن

ARE YOU DUMB?? ...STUPID