2703
2553

اره

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عین این تاپیکو جدیدا یکی زده بود 

منم گفتم مثل کنکوره از همه درسا در همه سبک ها سوال میاد😐

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
2720
عین این تاپیکو جدیدا یکی زده بود  منم گفتم مثل کنکوره از همه درسا در همه سبک ها سوال میاد😐

خودم بودم

ميخوام مطمئن شم اين رنج و مصيبتايزجگرسوز امتحان الهيه و منم شامل اون بشر الصابرين ميشم....

يا قسمتمه كه تا آخرعمر دل و جگر و استخونم بسوزه

ميشه واسه خواسته دلم يه صلوات بفرستين دريغ نكنيناااا😔😔😔😔😔
2714
خودم بودم ميخوام مطمئن شم اين رنج و مصيبتايزجگرسوز امتحان الهيه و منم شامل اون بشر الصابرين ميشم... ...

استاد پناهیان ی سخنرانی داره میگه چیکار دارید سختی ک دارید امتحانه یا عذاب . شما وظیفتون برخورد مناسبه .حالا هرچی ک میخواد باشه . در توان ما نیست شناخت و تشخیصش .اینم بدون سرنوشت ادما دست خودشونه وگرنه بهشت و جهنم معنایی نداشت . اختیار و حق انتخاب داریم .فقط خودمونیم ک میتونیم خودمونو نجات بدیم

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

خدا تو همه مسائلی آدمو امتحان میکنه 

تحریم بی پولی بدبختی فلاکت عشقی جنسی ورزشی دینی قرآن ریاضی  

هممممممممه چی

لامصب انقدم امتحان میکنه که بلاخره بیفتی

خلاصه که حتی از جلدشم سوال میاد 

زیر مهماش خط بکش

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ