2726
عنوان

سلام من خیلی مهر نماز میخورم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 7213 بازدید | 97 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم بچه ک بودم تو کار گچ بودم😂 ولی خب الان ن همون مهرو این چیزا

واقعا؟ خب چه مزه ایه بگیدشایدمنم خوشم اومد دوس دارم مهربخورم ببینم چجوریه میترسم 

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده
واقعا؟ خب چه مزه ایه بگیدشایدمنم خوشم اومد دوس دارم مهربخورم ببینم چجوریه میترسم 

مزش عالیه نمیتونم بگم ک فقط کم بخورا فک کنم کم خونی میاره

There is GOD💚💚💚   ..                                               
نگا میجوی یا مک میزنی یک مهر و چن بار میخوری.؟؟

یکم ازش و یه ذرش رو میشکنم میزارم دهنم

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم

خخخخخخ نترس بخدا اینقدر خوشمزس من تو کیف لوازم ارایشم گذاشتم هر وق دلم خواس بخورم

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
مزش عالیه نمیتونم بگم ک فقط کم بخورا فک کنم کم خونی میاره

امتحان میکنم😃

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده
خخخخخخ نترس بخدا اینقدر خوشمزس من تو کیف لوازم ارایشم گذاشتم هر وق دلم خواس بخورم

راس میگی؟ اینجوری میگین همش مزه کاکائو میادتوذهنم فقط مهرخاکش تمیزه؟ 

2706