2726
عنوان

ورود باردار و ترسو ممنوع

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 68 پست
حواستو پرت کردم

چقد حواسم پرت شد 😂😂😂

کاش اسی صب این تاپسکو میزد 

من عاشق همچین تاپیکاییم

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
برق روشن کن , من شوهرم کنارم خوابیده دارم از ترس میچاچم به خودم

وقتی اومدم تاپیک اول برقو روشن کردم

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قفل کن اسی

بچه ها دلتون امن یه صلوااااااات بفرستین🤭❣️

❤😍

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2728
چه غلطی کردم اومدم تو این تاپیک

من😢😢😢

این حرفا چیه که میزنین؟

مگه احضار کردن روح به همین سادگیه؟

این جوری ساده بود که خیلی خوب بود همه جمع میشدن دور هم و روح رفتگانشون و احضار میکردن و از دلتنگی هم در میومدن.

احظار روح امکان داره اما کار هر کسی نیست و صد البته که با مقوا و حروف الفبا روی مقوا هم انجام نمیشه.

کسی که روح احظار میکنه باید یا از نظر معنوی به درجات بالا رسیده باشه که بتونه روح احظار کنه ، کسانی که به این درجات بالای معنوی میرسن هم هیچ وقت کارها و قدرتی که دارن و اجازه ندارن برای بقیه مردم بازگو کنن و گمنام هستن ولی قدرت روح احظار کردن، طی العرض کردن و دارن، قدرت اینو دارن روح خودشونو از جسمشون بیرون بیارن و......

یک عده دیگه هم میتونن قدرت های مافوق بشری داشته باشن ولی از‌ ارتباط با شیاطین، این افراد با ریاضت های بسیار سخت و اذیت کردن شدید جسم خودشون مثل مرتاض های هندی به یکسری از قدرت ها میرسن و یک سری کارهایی میتونن انجام بدن ولی چون با همکاری شیاطین هست آخر و عاقبت خوبی نه برای خودشون داره و نه برای کسانی که ازشون کمک میخوان.

به غیر این دو دسته آدم‌های عادی توانایی این کارها رو ندارن.

برق روشن کن , من شوهرم کنارم خوابیده دارم از ترس میچاچم به خودم

از کجا میدونی اونی که بغلته شوهرته؟؟؟پاشو پاهاشو نگاه کن😂

آنچه را که خدا برای تو کنار گذاشته است، سهم هیچ‌کس دیگری نمی‌شود🌱
یه مرغ دارم روزی ۶۰ تا تخم میکنه, چرا شصتا ? پس چندتا?

😂😂😂😂

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست!