2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بستگی داره به اینکه تو انبار داشته باشن یا نه. اگر باشه زودتر میاد اگر نه شرکت باید براشون بیاره که معمولا مینویسن چند روز طول میکشه تا از شرکت برسه به دست دیجی کالا. و اینکه فاصله شهرتون تا تهران هرچقدر دور تر باشه، دیرتر میرسه. ربطی به پولی که میدین نداره من لبتاب خریدم دو هفته طول کشید بیاد، فلش خریدم سه روزه اومد. به موجودی انبار و تعطیلات رسمی و فاصله تون از مرکز برمیگرده

مادر هستم و البته یک کیدرامر خسته 🥱 
برا من نوشت ۳۰ ام میرسه اما سوم چهار رسید☹

🤔واس من قرار بوده دیروز بیاد ..ولی نیوردن 🙁

زنگ زدم گفت که چطور تحویل داده نشده .بعدش پیگیری کردن گفتن مسئول پست شما آقای فلانیه تو باید برید اداره پست .😢من ک پول پست رو دادم چیکار کنم 

از هرچی سفارش اینترنتی و سفارش حضوری بیزار شدم، از بسس ک گند زدن ب سفارشام. تقریبا یکماه پیش نهارخوری کنسول و سرویس خواب سفارش دادم، کلی تاکید کردم رنگشون یکی در بیاد و تمیز کار کنن، اومده میبینم، سرویس خواب با بقیه متفاوتش رنگش، میبینم نهارخوری و وکیوم نکردن تمام دورش رنگش رفته، تماام رنگکاری ها کثیف و بدجور، درهای کنسول ن فشاریه ن دستگیره داره، میز ارایش قفسه نداره، حالا از تهران سفارش دادم ب شیرازم. انقدر عصبی ام ک نگو

من زدم 15ام.نوشته بود تعطیل رسمی. بعداز تعطیلات معمولا چقد طول میکشه؟

خب چند روز تعطیل روش حساب کنی میشه 18

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706