2737
2734
عنوان

كيا زبان الماني ميخونن؟ بيايين

944 بازدید | 39 پست

سلام دوستان كيا تازه شروع كردن؟ كيا كلا بلدن؟ چه سطحي هستيد، كلاس ميريد يا نه؟ بياييد با هم صحبت كنيم با همديگه بخونيم، تو همين تاپيك، اشكالات همديگه رو رفع كنيم مرسي

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یه ماهه شروع کردم از اپلیکیشن دولینگو و رزیتا استون استفاده میکنم

منم دولينگو رو دارم، خيلي خوبه، از سايت نواموز چي؟ اونم خيلي عاليه، من با اون شروع كردم، 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2738

🙏Hallo, ich hoffe du bist erfolgreich

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
خودت چه سطحی هستی و‌ چه کتابی رو میخونی؟

منم تازه شروع كردم، تقريبا A1, كتاباي گوته رو دارم team deutsch, اپ دولينگو رو هم دارم، سايت نو اموز رو هم كار ميكنم ، تو يوتيوب كلاس شهلا صدري رو هم دنبال ميكنم، شما چي

من در حد B1 خوندم 

با چي شروع كردين؟ كلاس ميرين؟ چه كتابايي بهتره و چه اپليكيشني

با چي شروع كردين؟ كلاس ميرين؟ چه كتابايي بهتره و چه اپليكيشني

من ایران نیستم کشوره المانی زبان زندگی میکنم کلاس رفتم و مجبورم حرف بزنم یوتیوب بیشتر کمک کرده تا اپلیکشن ها چون استفاده ندارم

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.
2706