2726
عنوان

اصلاح صورت،خانما تو رو خدا میشه بیاید؟به تجربه تون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 41 پست
عه مرسی عزیزم پس همینکار رو میکنم شنیدم آلوئه ورا و ماست هم خوبه

من الان دیدم نوشتید اصلا معلوم نیستن و فقط برا نشستن آرایش میخواید بزنید ... نزنید ک پشیمون میشیدا ... بنظرم بدجور پشیمون میشی هیچوقت مثل اولش نمیشه بعدشم چون نازکن لیزرش نمیشه کرد دگ هی مجبوری اصلاح کنی

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
من با نخ اصلاح میکنم 9ساله اوایل جوش میزدم ولی الان صورتم عادت کرده خیلی هم خوبه ولی واسه تو که کم پ ...

باشه عزیزم به حرفتون گوش میکنم پس 

چون ظاهرا همه اولین بار جوش زدن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم فقط،قبل پریود یکی دوتا گااااهی وقتا  حتی دوران بلوغم صورتم جوش نداشت زد به بازوهام و پشتم& ...

میتونی با کرم موبر اصلاح کنی بعد یه ماسک ضد جوش بزاری روصورتت چون اینطور که معلومه مستعد جوش زدن نیستی چون کرم موبر صورتو تحریک به جوش  زدن نمیکنه

خدایا خیلی شکرت   
با ژیلت

یکی از دوستام روز نامزدیش تو آرایشگاه با ژیلت براش زدن کللللل صورتش ریخت بیرون خیلی گناه داشت

خودمم گاهی که وقت نداشته باشم با ژیلت پشت لبمو میزنم جوشم نزده هیچ وقت

2728
بستگی به پوستت داره، یکی جوش میزنه یکی نمیزنه، من خودم اوایل که بند مینداختم جوش نمیزدم، اما الآن اگ ...

مرسی عزیزم 

پس باید یه وقت دیگه همه ی روش ها رو امتحان کنم چون اگه دم مراسم جوش بزنم خیلی بد میشه

اصلاح نکن عزیزم برای چی میخوای صورتت رو خراب کنی من پر از ریش و سیبیل مشکی بودم مجبور بودم خیلی از دوستام مثل شما اصلا موی صورتشون معلوم نبود دست نزدن فقط سیبیل رو با بند برمیداشتن 

بعد اصلاح گلاب بزن صورتت  مگه قراره هر کی اصلاح کرد جوش بزنه من که صورتم مرمری میشه جاریم با ...

درسته منم گلاب رو شنیدم 

چی بگم والا آخه خیلیا میزنن میترسم منم جزوشون باشم

بند انداز این دستگاه ها؟

ازونا ندارم ولی اپی لیدی دارم 

میترسم خیلی درد داشته باشه

عهههه حتی با شمع؟ آره خیلی کم پشته به هر کی میگم میگه مگه تو صورتتو نزدی تا حالا؟ در حدی،مشخص نیست ...

عزیزم با هرچی اصلاح کردی بعدش سریع سفیده تخم مرغ بزن بزار خشک بشه بعد بشور جوش نمیزنه،یا من خودم بعد اصلاح چون جوش میزنم خمیر دندون میزنم صورتمو جوش نمیزنه،سفیده تخم مرغ هم امتحان کردم خیلی خوبه

من الان دیدم نوشتید اصلا معلوم نیستن و فقط برا نشستن آرایش میخواید بزنید ... نزنید ک پشیمون میشیدا . ...

عهههه باشه عزیزم پس به حرفتون گوش میکنم 

آفرین آره مامانمم دقیقا همینو میگه میگه بعدا مثل پشت لبت اسیر میشی هم زیاد میشه هم زخیم همم باید هی اصلاح کنی

2706