2737
2734
عنوان

همین الان از خونه فرار کردم

10739 بازدید | 171 پست

شوهرم امشب خونه نبود 

بچه هام دیر میخوابن ، داشتن تازه میخوابیدن که دخترم یهو گفت مامان من زردآلو میخوام ، چند وقت پیش تو مغازه میوه فروشی دیده بود گفت میخوام ، نگاه کردم دیدم کیلویی ۳۵ تومنه گفتم مامان خیلی گرونه بزار ارزونتر بشه بعد ، امشب ناراحت شدم گفتم مامان ارزون شد برات میخرم گفت میوه دیگه هم نداریم ، گفتم ببخشید ولی نه نداریم 

، میخواست یه چیزی بگه بعد نگفت باز یه خورده که گذشت گفت مامان میخوام یه چیزی بگم تو رو خدا به بابا نگی ، قسم بخور ، گفتم نمیگم بگو ، گفت دیشب بابا واسه مادر جون یه عالمه میوه خرید توش  هلو و زردالو هم بود اما مادرجون سریع گذاشت تو یخچالش به من نداد ،

قلبم با حرفش درد گرفت 

بعد دوباره التماس کرد مامان تو رو خدا به بابا نگی منو تهدید کرده اگه به مامان بگی عروسکاتو پاره پاره میکنم 

بچم همش ناخناشو میجوعه اون وقت این همه استرس و اضطراب میده به دل یه بچه که مادرجانش میوه های فصل نوش جان کنه 

باز دخترم گفت مامان وقتی چیزی از مادرجون میخام یا میگه نداریم یا میگه برات خوب نیست ، یعنی میوه هم برام خوب نیست 

منم دیگه طاقت نیاوردم پاشدم حاضر شدم دست بچه هامو گرفتم آمدم خونه مامانم 

کار درستی کردم ؟؟؟؟شما بودید چکار میکردید ؟؟؟

همين الان برگرد خونه😑

🌼و خدايي كه به شدت كافيست🌼كاربر قديمي...متاهل و البته متعهد😍💍تيكر بارداري نيست براي رسيدن به حاجت ها و خواسته هام📿🥺التماس دعا دارم از همتون😍خدايا تو بهترينهارو برام رقم ميزني پس خودمو زندگيمو آيندمو به تو سپردم...♥️🙏🏻ميشه واسه حاجتام يه صلوات بفرستيد گنا دالم🥴💓گر نگهدار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد🌊🌸خدايا بابت سلامتي كه بهم دادي شكرت😍♥️لا حَولِ وَلا قوُهً اِلا بِالله العَليُ العَظيّم🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
2706