2733
2734
عنوان

سخنی با مردای سایت

336 بازدید | 21 پست

آهای آقایونی که خانومتون زایمان کرده بدونید ۹ ماه تو شرایط سخت بارداری بوده و بعدشم سختی زایمان اگر بعد زایمان ضعیف شد یا از شدت ضعیفی مریض شد حواستون بهش باشه و با حرفاتون دلش رو نشکونید چون اون هیچ گناهی نداره چطوره بچه رو میگیری بغلت عشق میکنی اما به خاطر ضعف جسمانی مادر بچه دلش رو میشکنی؟؟

مگه خودش دوست داشت که اینجوری بشه والا اونم دوست داشت مثل تو سالم و سرحال بگرده😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه اینجا مرد هست یاابالفضل شوهرم میکشتم

مرد داریم .نصف زنام مردن 😐

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

واقعا فک میکنی مردا اینجور حرفارو جدی میگیرن؟؟؟بنظر من مردا اصلا نه وجدان دارن نه قلب و نه احساس پیشنهاد من به همه ی زنا اینه که با تمام توان مراقب سلامتی و اعصاب و روح و روانتون باشن چون هیچ مردی سلامتی رو براتون نمیتونه تامین و تضمین کنه این موجودات فقط به فکر نیازها و آسایش خودشونن

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
2738

میگم چرا به خانوماتون خیانت میکنید؟؟؟اگه از زندگیتون ناراضی هستید راه دیگه ای رو بغیر از خیانت انتخاب کنید...چرا پنهان کاری میکنید؟چرا همیشه جلوی خونوادتون خانوم خونتونو کوچک میکنید؟؟چرا عشق و توجهتون برای همه هست جز همسرتون؟چرا همه رو باهم دوست دارین آخه😢😢

من مجردم اما یکی از دلایلی که میام تو این سایت (بعد از کسب و کار اینترنتی) افزایش آگاهی از اخلاق و انتظارات و روحیات خانوما و مشکلات رایج متاهلا، توصیه شما رو به خاطر می سپارم 

مرد متأهل 
2706