2726

هر طور وارد میکنم میگه ساختار کلمه عبور صحیح نمیباشد

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!

حروف بزرگ وکوچک انگلیسی بزن با عدد ۸ رقم به بالا

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه

باید انگلیسی باشه و حرف اولشم بزرگ باشه

میدونم حریم شخصیتون چقدر در روح و روانتون اثر داره پس تاپیک های خصوصی نمیام    عضو شدم چون:۱. یکسری سئوال بپرسم و زندگی شخصیمو بهتر کنم  ۲.دانشجوی پرستاری ام در حد توانم خوشحال میشم کمکتون کنم و دقت کنین؛اول تاپیکم مینویسم آقام تا اگه دوست ندارین نیاین و اگه مشکلی دارین با اومدن من توی تاپیکتون ممنون میشم بگین تا من نظرمو پاک کنم سریع تر  مشهدی ها دقت کنن روز های زوج آموزش صفر تا ۹۹ دیابت و رژیم غذایی و عادت های مضر افرادی که سابقه فامیلی دارن یا پره دیابت تشخیص داده شدن  رو بصورت کاملا رایگان در کلینیک ویژه دیابت بیمارستان قائم از ۸ تا ۱۵ ارائه میشه،برای تمرین هم نرس خانوم داریم هم نرس آقا....در پناه حق  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای من انتخاب خودرو و اینا نیومد؟

برو کافینت گلم راحت وسریع

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه