2726
عنوان

دلم خیلی گرفته امشب دوست پسرم اومد خاستگاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2906 بازدید | 129 پست
به نظرم شما که تجربه ازدواج رو داشتین باید بهتر بدونین که تفاوت فرهنگی و اقتصادی زیاد چقدر بعدا مشکل ...

من تو خانواده کاملا مذهبی بزرگ شدم ولی اصلا مذهبی نیستم. سطح مالی هم به نظرم مهم نیست. اما سطح فرهنگی چرا. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ ربطی داره مهم اینه این دونفر همو بفهمن باهم زندگی کنن قرارنیس اونا باهاشون زندگی کنن ک 

اگه مادره مخالف باشه وانقدررر تو گوش پسرش بد بگه که اینو از چشمش بندازه چی؟توی تاپیکا خیلی دیدیم از این موارد

بستنی ۲ هستم که پروفایلم بستنی قیفی صورتی بود.کاربریم هم سال ۹۵ بود.دوباره عضو شدم
متاسفانه تو فرهنگ ما ازدواج دو تا آدم باهم نیست ازدواج ۲تا خانواده‌س... خیلی سخته اگه هر دو خانواده ...

اون  از پسش خانوادش براومده  مامانش خیلی دعوا کرد بابت این حرفی که زد  وخانواده اون مشکلی ندارن  مشکل  منم وخانوادم واینکه جا اشتباه ندارم  و باید خیلی دقت کنم ولی از ی طرف وابسته و دوسش دارم

2728
چ ربطی داره مهم اینه این دونفر همو بفهمن باهم زندگی کنن قرارنیس اونا باهاشون زندگی کنن ک 

منم نظرم همینه 

آخه نمیشه که همش با شبیه خودمون ازدواج کنیم 

اصلا شاید آدم اینجوری رو دوست نداشته باشیم 

فقط اینو میدونم و تو خانوادمونم اتفاق افتاده اختلاف فرهنگی و مذهبی و اقتصادی زیاد باعث دردسر زیادی میشه عجله نکن اصلا

یه چیزیم هست احساس میکنم دوست پسرت بخاطر وضع مالیتونه که خودشو اونجوری نشون میده مگه میشه همه خانواده مذهبی ایشون غیرمذهبی

ما معمولیه حجابمون اوناخیلی مذهبین

اگه جلوی نامحرم روسریت رو بر نمیداری وپوشیده باشی نباید مخالفت کنن..

بستنی ۲ هستم که پروفایلم بستنی قیفی صورتی بود.کاربریم هم سال ۹۵ بود.دوباره عضو شدم

😐😐😐 اونا یعنی مادرش اول میفهمه پسرش ب درد این دختر میخوره یا نه ! همه چی ب دوس داشتن خلاصه نمیشه 

پیامبر فرموده در ازدواج با هم کیش خودتون ازدواج کنید یعنی با کسی ک در سطح فرهنگی و مذهبی و همه چیز تقریبا نزدیک بهم باشید ک من چند سال پیش با اینکه دوست نبودیم اصلا اینو در نظر نگرفتم و بخاطر این تفاوت ها خیلی سختی کشیدم 

ب نظرم بیشتر فکر کن

اگه مادره مخالف باشه وانقدررر تو گوش پسرش بد بگه که اینو از چشمش بندازه چی؟توی تاپیکا خیلی دیدیم از ...

اگ پسره واقعا بخوادش ب حرف هیشکی گوش نمیده منم خیلی دیدم خانواده پسره مذهبی با دختر فرقداشتن خب تو زندگی مرد و زن سعی میکنن باهم کنار بیان من سنتی ازدواج کردم هیچ وقت اون موقع شوهرمو باالان نمیتونم مقایسه کنم 

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰
2706