2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر  من اینجوری بود😯 وااای چقدر گریه میکرد .اصلا به خودش فشار نمیاورد دستشویی کنه میدیدی 5   6 روز پی پی نکرده 😬 تا 5 ماهگی خودم دستشوییشو میاوردم بعد خود کفا شد😐

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2731
2738

با گوش پاک کن ،دم مقعدش رو روغن وازلین بزن

اینو یک دکتر گفت

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
میترسم عادت کنه  آخه چرا اینجوری شده قبلا روزی چندبار میکرد اللن یم ماهه اینحدریه

پسرمنم اینجوری بود ۲ ۳ ماه با شیاف آب شربت لاکسی ژل بعد خودش خوب شدش

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
چجوری میاوردی چجوری خوب شد

مامانم ی تیکه صابون کوچولو فرو میکرد 😑 بعد درجا زور میزد راحت میشد میخوابید😕 به من گفتن  شکمشو باشد ماساژ بدی روغن میزدم ماساژ میدادم هر روز ..بعد که بچه تحرکش بیشتر میشه راحت دستشویی میکنه

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2706