2726
عنوان

حضانت

402 بازدید | 25 پست

بچه ها من 5ماهه باردارم اگگگگگگه بخوام طلاق بگیرم شوهرم میتونه از بیمارستان بچه رو بگیره یا حضانتش تا 7سالگی با منه؟؟؟؟تروخددددا جواب بدین چون مامانش چن وقت پیش میگف آررررره نوم تا ب دنیا بیاد نمیذارم ببینیش و.....

این حقو داره؟؟؟؟؟؟؟

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

نخییییر حق نداره تا هف سالگی برتوه پسر ۷تا۱۵با باباش بعد خودش تصمیم میگیره،دختر از هفت تا ۹با باباش از۹میتونه خودش تصمیم بگیره باکی باشه جدیدا میگن دختر شدهرتا۱۸با مادر میتونه باشه حضانتش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه تا 7 سال با شماست تا 18 سال با پدر از 18 سال به بعد خودش تصمیم میگیره ولی بیچاره بچه رو اگ میخواستین طلاق بگیرین چرا پاشو به این دنیا باز کردین میدونین چه صدماتی میبینه

لطفا لایکم نکنین اگ چیزی نمیگین 😠میشه برا گل روی امام خوبی ها یه صلوات بفرستین؟😍😍                       
2728
نه تا 7 سال با شماست تا 18 سال با پدر از 18 سال به بعد خودش تصمیم میگیره ولی بیچاره بچه رو اگ میخواس ...

نه تا هفت بامدره هم پسر هم دختر ،،،۷تا ۱۵پسر با پدرش،۷تا۹دختر بادپدرش بعد اون خودشون تصمیم میگیرن،جدیدا دختر مثل اینکه تا ۱۸شده با مادرش کانل همشو من پرسیدم از چندین وکیل ماهر

اصلا نیازی ب دادگاه نیستا کلا تا هفت برخودته 

مادرشوهرم اصلا نمیتونه بچه رو بگیره؟؟؟بعد بچه تا 7 واسه من باشه میتونه بیاد ببینه؟؟

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
نه تا هفت بامدره هم پسر هم دختر ،،،۷تا ۱۵پسر با پدرش،۷تا۹دختر بادپدرش بعد اون خودشون تصمیم میگیرن،جد ...

پس هم دختر هم پسر تا 7 پیش مادرن؟؟؟

مادرشوهرم اصلا نمیتونه بچه رو بگیره؟؟؟بعد بچه تا 7 واسه من باشه میتونه بیاد ببینه؟؟

بچه پیش هر کدوم از والدین باشه..اون یکی حق داره هفته ای یک بار بچه رو ملاقات کنه..بچه مگر مال مادر شوهره که بگیره؟ ربطی نداره به ایشون

2706