2726
عنوان

داره قلبم میترکه از غصه😢😢😢

667 بازدید | 46 پست

دوروز رفتم خونه مامانم مهمونی امروز شوهرم اومد دنبالم تو ماشین آهنگ غمگین گذاشته میگم تورخدا عوض کن غصم میگیره دلم تنگ مامانم میشه ازش دور شدم بهم میگه خب بمون همونجا دیگه نیا بعد اومدیم خونه با اخم وتخم میگم چی شده میگه تو حرف زدنتو بلد نیستی حالم از کارات بهم میخوره   خیلی قلبم شکست امروز این همه به خودم و تیپم رسیده بودم خیلی خوشگل شده بودم میخواستم منو که میبینه حس خوبی پیدا کنه ولی در مقابل این همه بداخلاقی و اخم و تخم نمیدونم چش شده  

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حسودیش شده باورت نمیشه مردا چقدر حسودن😑

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

خدایی ی نفر ب من بگه حرف زدنتو بلد نیستی یعنی چی واقعا ؟

عزیزم این جمله رو ب منم میگن 

ولی واقعا نمیدونم حرف زدن یعنی چی ک من بلد نیستم سر همین دیگ ترجیح میدم ساکت باشم 

حتمن بهش برمیخوره که میگی دلت برای مامانت تنگ شده عزیزم یکم سیاست داشته باش بهش بگو دلم برای تو تنگ شده

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

خب عزیزم‌دوروز اونجا موندی دیگه نباید تو ماشین حرف دلتنگی بزنی شوهرت دوست داره به اون رسیدی دلتنگ اون بشی و حال اونو بپرسی  

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.
2706