2737
2734
عنوان

بچه بی ادب

340 بازدید | 29 پست

سلام پسرم فقط دوسالشه امروز داشتن تو حیاط با بچه ها بازی میکردن اینم هی اسباب بازی هایی که بچه ها میچیدن رو می‌ریخت به هم منم بهش گفتم مامان جون نکن بذار بچه ها بازی کنن بازم رفت ریختشون ایندفعه دختره 7سالشه عصبانی شد اومد دست بچمو محکم فشار داد بردش یه گوشه بهش چشم قره رفت دعواش کرد گفت بار آخرت باشه اسباب بازی هارو می‌ریزی بچمم مضلوم وایساده بود اینقد غصم شده براش که نگو

خدایا بخاطر همه نعمت هایی که بهم دادی شکرت

ای خدا قربونش برم من تروخدا تروخدا همین الان ماچش کن

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ان . بذار تو عالم بچگی مشکلشونو خودشون حل کنن.پسرت باید یادبگیره چجوری خودش ازحقش دفاع کنه . البته سنش کمه . سعی کن کاری کنی با همسنای خودش بازی کنه

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونم بچه اس تو میخواد هواست به بچه باشه 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

خب باید بچتو بلند میکردی میبردی بازی اون بچه هارو بهم نریزه اوناهم بچن دل دارن

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂
2738

توام دستشو میگرفتی میگفتی اگه یبار دیگه دست بچمو بگیری من میدونم و تو  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

هم اقتضای سن پسر شماس که همه چیز رو بزنه به هم بریزه

هم اقتضای سن اون دختر بچه که بخواد از بازی ش دفاع کنه

هر دو شون طبیعی بودن

تازه فقط چشم غره رفته و گفته اسباب بازی هام رو خراب نکن، اگه بی تربیت بود همون موقع میتونست بچع تون رو بزنه 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2706