2737
2734
عنوان

کودک دو ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 75 پست

اولا پوشک گرفتن حداقل دوسال و سه چهارماه..که بچه توانایی کنترل مثانه رو داشته باشه ..انگار به گفتنه که بگو حیش اونم بگه...ضمنا اونموقع هم اینترنت سرچ کن راهکار داره، یک مدت قصری خوشکل براش بخر تو اتاق بشینه روش یا موزیکال باشه که دوستش داشته باشه...

از شبرگرفتن هم باعث بهانه و گریه بچه میشه..شمادوکار استرس زا رو باهم دارید رو بچه دوساله امتحان میکنید

وقتی گریه میکنه بشین ببوسش نازش کن بگو چیه مامان‌...بهم بگو بعد از مدتی تو رو مامان میشناسه

من ک نمیدونم اینا رو ولی همه با تعجب میگن چرا از پوشک نگرفتیش منم میگم شاید وقتشه خب خواهر

حرف مردم اهمیت ندع،،از دکتر بپرس،،کار خودتو بکن،،موفق شدی بگیری اعلام کن،،همین

من منم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم چندین کلمه میگه ولی کامل حرف نمیزنه و کلمه هاییم ک میگه شکستس بیشترشون اصلا هم جمله نمیگه

یا حسین... پوشک میخای بگیریش از شیشم بگیریش؟؟؟ همزمان؟؟؟ دق میکنه ک طفلک... اول از شیشه بگیرش ااامل ک از سرش افتاد و غذاش درست درمون شد و بعد چند مدت از پوشک بگیر بذار خودش علاقه نشون بده ب شلوار بدون پوشک.

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
من ک نمیدونم اینا رو ولی همه با تعجب میگن چرا از پوشک نگرفتیش منم میگم شاید وقتشه خب خواهر

عزیزم اون بچه همه دنیا و امیدش شما هستی، از طرف شما باید فقط حس عشق و امنیت داشته باشه نذار نظرات دیگران قلب کوچیکش رو پر استرس کنه 

2731
من پسرمو  دوسالگی از پوشک باز کردم خودش هرازگاهی میگه ولی خودم به یادش میندازم میبرم جیش میکنه& ...

منمب یادش میندازم میبرمش دسشویی انقد نگهمیدارم ولی نمیکنه ب محض اینگه میارمش خونه میکنه رو فرش

وای فداش بشم سنی نداره که. تو رو خدا استرس بهش وارد نکن الان خیلی زوده از پوشک بگیریش. بزار جیش کنه. ۳ سالش که شد یادش بده اونم کم کم. وابستگیشم خوب میشه فقط فقط فقط اصلا بهش سخت نگیر بعدا ببین چقدر خوب میشه. بخدا من پسر اولمو از بس که سخت گرفتم بهش الان ۱۱ سالش فوق العاده لجبازه باور کن اشکمو در میاره. اما پسر دومم از بس راحتش گذاشتم الان ۶ سالشه خدا روشکر خوبه

هر چه خدا خواست همان می شود💖💝
2738
عزیزم اون بچه همه دنیا و امیدش شما هستی، از طرف شما باید فقط حس عشق و امنیت داشته باشه نذار نظرات دی ...

متاسفانه خانوادم و خانواده شوهرم از دوست داشتن زیاد لوسش کردن و من دیگ نمیدونم چکار کنم

منم مشکلات تو رو چند برابرشو دارم پسرمو هر جا میبرم به حدی فضولی میکنه  که خجالت میکشم همه وحشی ...

میدونم چقدر سخته و خجالت میکشی. اما اصلا به بقیه حتی عزیزترات هم اجازه نده کوچکترین بی احترامی به پسرت بکنن. عزت نفس بچت خیلییییی میاد پایین عزیزم

هر چه خدا خواست همان می شود💖💝
منم مشکلات تو رو چند برابرشو دارم پسرمو هر جا میبرم به حدی فضولی میکنه  که خجالت میکشم همه وحشی ...

چندمدت دیگه اثرات این کلمه وحشی رو بچه ت نمایان میشه...عرضه داشته باش به کسی اجازه نده به بچه ت توهین کنند نه خانواده خودت نه بقیه...بگو بچه ست هم سن شمانیست

منمب یادش میندازم میبرمش دسشویی انقد نگهمیدارم ولی نمیکنه ب محض اینگه میارمش خونه میکنه رو فرش

من‌کم کم از پوشک باز کردم ها مثلا شبا پوشک میبستم  یا بیرون میرفتیم پوشک میبستم  بعد کم‌کم کلا بازش کردم شبا که اصلا جیش نمیکنه موقع که میخاد بخابه میگه جیش دارم رفته رفته یادمیگره فقط صبر داشته باش 

بهترین نیستم اما خودمم😍
2706