2737
2739
عنوان

ورود آقایان ممنوع

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 71 پست
حالا من چجوری ثابت کنم پسر نیستم موندم

من ک‌نمیدونم تو پسری یا دختر.من 😄به ایندیپنت بوی گفتم

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
خخخخ چی داری میگی کدوم جمله آخر فهمیدی عزیزم 

تابلویی 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش فقط مال پولدارا بود.. بدبختی اینه اوناهم نمیخوان دربه درا...

😔😔😔😔👋

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2728
دخترا حق دارن توقعشون بالا باشه چون پدر و مادرشون براش زحمت کشیدن توی ازدواج باید توقع بالای برای رف ...

عزیزم پدر مادر پسر هم براش زحمت می کشن تا بزرگ شه به اون جایگاه برسه

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
پس همه این دخترایی که اول ازدواج از اون پسر بدبخت خونه و ماشین میخوان منم منننننن

عزیزم حرف شما درسته ولی اقا پسر باید پول پیش خونه یا خونه ای داشته باشه که بیاد جلو همینطور که اقا پسرها معتقدند عروس خانم باید جهاز مفصل داشته باشه

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
به نظرم ازدواج فرجام ي رابطه نيس تازه شروع ي تعهد سخته به قول فروغ: حلقه ي بردگي و بندگيه من از ...

شما چندسالتونه؟ 🤔 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

به نظرم فقط یه عامل نیست. چند تا چیز باهم باعثش شده. اول وضعیت کار و مخارج و گرونیه....کار نباشه و گرونی وجود داشته باشه معلومه جرات ازدواج کردن ندارن طرف با خودش میگه من تو خرج خودم بودم و هنوز به لحاط مالی مستقل نشدم چطور میتوتم کسی دیگه رو اداره کنم.دوم اینکه اینکه دخترا( البته نه همه دخترا ولی یه سری از دخترا) خیلی راحت با پسرا دوست میشن و حتی رابطه اشون به +۱۸ هم میرسه و این موجب بی اعتمادی اقایون و پسرا شده...بالاخره از گوشه و کنار به گوششون میرسه البته تعمیم نابجا ندین . و عامل سوم تاثیریه که رسانه میزاره مثلا در مورد تحصیلات عالیه و داشتن ماشین و خونه و شغل و درامد خوب که تو اکثر فیلم های تلویزیون دایم نشون میدن و تو ذهن جوون چه دختر چه پسر دایم برجسته میشه که زندگی خوب باید اینارو داشته باشه بعد طرف میاد تصوراتش رو با واقعیت موجود مقایسه می کنه میبینه هیچ کدوم از شرایطش الان مهیا نیست با خودش میگه صبرکنم کار کنم پولامو پس انداز کنم بعد و اینطوری سن ازدواج میره بالا. سن ازدواج هم که بره بالا یه سری مفاسد دنبالش میاد. مثلا به تیپ های دخترا نگاه کنین ( شما میگین من بی قصد و غرض و واسه خوشتیپی اینجوری میگردم) اما اون پسر بنده خدایی که نیاز جنسیش زده بالا و امکان ازدواج رو نداره ممکنه با دیدن چنان تیپ هایی به گناه بیفته صدم که بگی چشماش رو درویش کنه بالاخره با چشم بسته که نمیتونه تو خیابون راه بره الی ماشاءالله هم دختران ما حضور بسیار فعالی در سطح جامعه دارن

2738

در ضمن دختر کم توقع هم زیاده تو جامعه مگه ماها که ازدواج کردیم همه چی داشتیم. نه خونه داشتیم نه ماشین . اگر اینا رو نداشته باشن ولی ادم خوبی باشن  و کار داشته باشند بقیه چیزا بعد فراهم میشه. 

ولی من خیییلی آسون گرفتم نه طلا آنچانی نه عروسی آنچنانی نه خونه نه کار هیییچییی نداشت الان زمین خرید ...

اره دقیقا منم همینطور. راستش دلمم نمیومد سخت بگیرم وگرنه ماهم میتونستیم توقع ماشین و خونه و طلا و عروسی انچنانی داشته باشیم.