2733
2734
عنوان

ورود آقایان ممنوع

1171 بازدید | 71 پست

سلام به نظر شما علت اصلی اینکه سن ازدواج بالا رفته و پسر ها دیگه دنبال ازدواج نیستن چیه؟! به نظر شما ما دخترا چقدر تو این موضوع مقصریم؟! آیا ما توقعمون بالاست یا بی جا؟! آیا باید ما توقعمون رو پایین بیاریم؟! شاید الان اکثرن بگن مشکل بی کاری و بی پولیه ولی خب به نظرتون ما باید چیکار کنیم که بتونیم شرایط رو بهبود ببخشیم،آیا آدمی که شرایط اقتصادی مناسبی نداره ولی انسان خوبیه نباید ازدواج کنه به خاطر این چیزا، یعنی ازدواج فقط مال پسر پولداراست؟! نظر شما چیه عزیزان

کاش فقط مال پولدارا بود..

بدبختی اینه اوناهم نمیخوان دربه درا...

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نومودونم به نظرم دستش باید به دهنش برسه دیگه حالا پولدار نباشه، نباشه

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2728
2738

منم تقصیر در بعضی دخترا میبینم و بقبه دارن تاوان‌میدن.‌دیگه دوست دختر که مفت و در دسترسه، مگه مغز خر خورده طرف؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706