2733
2734
عنوان

واردا به اینستا

61 بازدید | 4 پست

بچه ها name رو نه میتونم پاک کنم نه عوضش کنم میگه تو ۱۴ روز دو بار امتحان کردی درحالیکه بهش اصلا دست نزدم امروز دستکاریش کردم فقط چیشده یعنی؟حالا چیکار کنم براتون پیش اومده این اتفاق؟درست شده بعدش؟

نه، اونی آلارمی که میاد واست یعنی این که چون زیاد اسمتو عوض کردی تا 14 روز نمیتونی اسمتو عوض کنی. ولی اگه نمیخوای اون اسم بمونه تو صفحت پاکش کن و دیگه چیزی ننویس و تیک بالا صفحه رو بزن احتمالا قبول میکنه. 

خلق را تقلیدشان بر باد داد...
نه، اونی آلارمی که میاد واست یعنی این که چون زیاد اسمتو عوض کردی تا 14 روز نمیتونی اسمتو عوض کنی. ول ...

اره پاک کردم همون نام یوزر افتاد رو name نگار جان الان باید ۱۴ روز صب کنم تا بتونم name بزارم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره پاک کردم همون نام یوزر افتاد رو name نگار جان الان باید ۱۴ روز صب کنم تا بتونم name بزارم؟

آره وقتی اسم نداشته باشی همون آیدیت رو اون قسمت نشون میده، آره باید تا 14 روز صبر کنی❤️

خلق را تقلیدشان بر باد داد...
2731