2737
2734
ت ناز بَخِرم ن بخارم😐😂

😅😅😅😅😅شرمنده

یه دوست داشتم تو خوابگا بابلی بود چپ میرفت راست میرفت میگفت ته ناز بخرم...اینم بگم از ماه بود ماه 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من...وین حرف معما نه تو خوانی و نه من...هست در پس پرده گفتگوی من و تو ...چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نشناسمی😂 خوشگله کیجا

خدارو شکر

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2731

رامسر شهسوار چالوس نوشهر نور رویان آمل بابل قائمشهر ساری نکا بهشهر دنی؟؟؟؟ بوررررریم؟؟؟؟ حرکککتتتت؟

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.
😅😅😅😅😅شرمنده یه دوست داشتم تو خوابگا بابلی بود چپ میرفت راست میرفت میگفت ته ناز بخرم...اینم بگم ...

😂😂😍

ت بابلی رفق دا😐🤭😂

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
رامسر شهسوار چالوس نوشهر نور رویان آمل بابل قائمشهر ساری نکا بهشهر دنی؟؟؟؟ بوررررریم؟؟؟؟ حرکککتتتت؟

کجه اسا که بابل درنی مهمون من

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2738
😂😂😍 ت بابلی رفق دا😐🤭😂

بَمیرم بَمیرم بَمیرم.. یاد این آهنگه افتادم البته فقط همین قسمتشو یادمه 😑😂😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من...وین حرف معما نه تو خوانی و نه من...هست در پس پرده گفتگوی من و تو ...چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من

هِلوووو:/

من علی گرایلیمه شما مره نشناسنی

خرزای ۵ تا داییمه شما مره نشناسنی

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2706