2410
2553
عنوان

منو به آرزوم برسونین

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 73 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی ناراحت نشیهااا بیاید تاپیک اخرم

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

خوش به حالت سقف آرزوهات در حد تاپیک پربازدیده...

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
2720
بچه ها از پیج اینستای منم بازدید کنید تزریق ژل و بوتاکس انجام میدم ژل 300 و بوتاکس 220اینم پیجم abr ...

چ کاره بدی تازه خواستم،پر بازدیدشم بگو تا همه بریزن توی پیج تو خخخخ

مجردم تیکرم برای کنکور     ❤تیکر دوستدارم❤
2714
ای بابابااااااااااا تازع میخوام خودم پربازدیدشم 😄😄😄تبلیغات میکنین

😂😂😂بیا خو دیگهههه بگو داره روانیم میکنه میخوام بگیرمش

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
2706