2733
2734
عنوان

بیاید درباره جاریمه

1456 بازدید | 102 پست

جاریم ۴۵ روزه زایمان کرده همه چش روشنی بردن بجز ما.حالا فردا صب قراره برم خونشون تنهایی .چون شوهرم یه شهر دیگه اس کارش .بهم گفت تو برو کادوشو بده .بعد مرخصی اومدم یه روز باهم میریم شام .به جاریمم پیام دادم میام .حالا میگم تنهایی زشت نیست برم .بغضم دارم اخه بعدمن اومده بود زودتر حامله شد.به اون خدای بزرگ قسم حسودی نمیکنم ولی نمیشه نرفت اخه 

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تازه زایمان کرده برا شام نرین گناه داره اذیته

اتفاق گفت فردا بیا ناهار بخاطر اینکه تازه زایمان کرده گفتم بعدا میام ناهار

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
2738
نه دیگه گلم برو که یه وقت فک نکنه حسودی میکنی تازه الانشم دیرشده عذر همسرت موجه بگو بعدا با هم مزاحم ...

میدونی یه کمم دیر شد حقوق شوهرمو دیر دادن .وگرنه اون تقصیری نداره زودتر باردار شده من حسادت کنم

برو دلت بزرگ باشه مث یه خانم برو، کارت خیلی هم خوبه عزیزم

مرسی عزیز

2706