2737
2734
عنوان

چند تا لباس سیسمونی خریدم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4888 بازدید | 238 پست
نه بنفش از مد رفته، یه صورتی چرک خاصی هست برای دختر خیلی با کرم شیک میشه. ولی کالسکه کریر بیشتر خن ...

منم پسره گلم 

چن جا کرم قهوه‌ای دیدم خوشم اومد دیگه الآن دو دل شدم

احترام برای کسایی هست که لایقش هستد                نه طالبش😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ديدم كرم قهوه اي زياد قشنگ نيس ببخشيد نظر دادم🙏 البته هر جا ك گل پسرت بخابه قشنگترين جاست❤️

منم با شما موافقم. خیلی دلگیره. اتاق بچه باید شادتر و رنگی تر باشه. من خودم به نظرم سفید و سبز یا سفید و ابی برای پسر قشنگ تره

2731
آرزومه منم مادربشم،هرموقع ازجلو سیسمونی فروشی رد میشم بغضم میگیره😔😔😔

انشالله خدا به حق بزرگیش دامنِ تو خانمایی که طالب فرزندنو سبز کنه 

ناامید نشید باور کنید شماهم مادرمیشید به عظمت خداشک نکن اونموقع برامون تاپیکای سیسمونینو تعیین جنسیت میزنید🙏🙏🙏🌹🌹❤❤❤

ان شاالله جاش با فرشته هایی که خدا بهت میده پر بشه ، من اولین بارداریمه ۱۶ هفته ام ، نمیدونم چرا انق ...

نه ازین فکرا نکن همه مامانت همین جورن...

من که اگه تکون نخوره یه روز میترسم!!

ولی  نترس استرس طبیعیه 

آره میگن سایز صفر زیاد نگیرین بچه زود رشد می کنه لباسا میمونه

انشالله زایمان راحتی داشته باشی عزیزم

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
2738
من که لباس زمستونی پیدا نکردم بگیرم فعلا موند

دیوونه شدم همش درگیر اینم که این لباس تا چه ماهی اندازشه میشه تابستون یا بهار یا زمستون

اخرشم فک نکنم درست و حسابی خرید کنم

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
چرا؟ زودتر بگیر تا تخت و کمد بیاد استرس نداشته باشی

توروخدا خواهر‌وام کن کاش من بمیرم فقط 😔شاید اصلا سفارش تخت و لغو کنم😭😭

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

مبارک باشه عزیزم همشون قشنگ بودن😍😍 

فقط به نظرم این سایز همین تعداد کافیه چون نوزاد هر سه ماهی سایزش تغییر میکنه و لباساش کوچیک میشه. خواستی بخری کاپشن، حوله حمام، حوله تن پوش، کلاه برای از حموم که در میاد، پیش بند، رکابی برای زیر لباس و ...

2706