2733
2734
عنوان

چند تا لباس سیسمونی خریدم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4888 بازدید | 238 پست
اینم یه ریز میزه خونگی...

من از این مدل خریدم زنبوریه خیلی خوشگله براتو هم خوشگله دوست دارم این مدلی

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
من ديدم كرم قهوه اي زياد قشنگ نيس ببخشيد نظر دادم🙏 البته هر جا ك گل پسرت بخابه قشنگترين جاست❤️

جدی؟

نمیدونم اول گقتم بنغش بعد پشیمون شدم البته هنوز چیز زیادیم نگرفته اصلیاش مونده...

نمیدونم

احترام برای کسایی هست که لایقش هستد                نه طالبش😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم فدات نه گلم مشکل نقص عضو داشت خودم سقط کردم    

ان شاالله جاش با فرشته هایی که خدا بهت میده پر بشه ، من اولین بارداریمه ۱۶ هفته ام ، نمیدونم چرا انقد استرس دارم همش فکر میکنم ممکنه رشدش متوقف بشه😔

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

منم همه چی سیسمونیمو تازه میخواستم از فردا بخرم مامانم سرویس خوابو امشب گفت سفارش میدم و قرار شد فردا بقیشو بخریم ولی شوهرم امشب حرفی زد که رغبتی براش ندارم اصلا😣

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2728

عزیزم خیلی خشکلن مبارکت باشه انشاله به دل خوش تنش کنی 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
جمع کنید این رسم ورسومو بیچاره باباهامون یه وقت واسه خودمون لباس مخریدن الان هم تواین گرونی واس برای ...

منم زیاد دوس ندارم اینجوری

بخدا سر جهیزیم خونواده شوهرم الآنم که الآنه متلک میپرونن 

2738

اینقدر خوشحالم هفته های مونده تک رقمی شد رفتم تو نه هفته منم یه سری لباس خریدم ولی خب کالسکه و کمد و اینارو نخریدم ولی بچه تا کوچیکه سرهمی بیشتر میخواد چون تنش کردن راحتتره 

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
ان شاالله جاش با فرشته هایی که خدا بهت میده پر بشه ، من اولین بارداریمه ۱۶ هفته ام ، نمیدونم چرا انق ...

استرس نداشته باش گلم بسلامتی انشاالله 

منم همش از زایمان زودرس میترسم بیست و پنج هفتمه

جدی؟ نمیدونم اول گقتم بنغش بعد پشیمون شدم البته هنوز چیز زیادیم نگرفته اصلیاش مونده...  نمیدو ...

طوسي براي پسر الان خيلي روبورسه روشن بخاي ميتوني طوسي فيلي بگيري تيره طوسي تيره.... با سفيد و زرد و رنگ هاي پسرونه هم خيلي قشنگ ست ميشه دو سه ساله خيليييي رو بورسه بهش فك كن

2706