2726
عنوان

مطلب مهم در مورد سهام عدالت و بورس

503 بازدید | 37 پست

کامل توضیح میدم که انشالله نکته ای جا نمونه 

در مورد سهام عدالت ما دو روش داریم

روش اول : مستقیم که میری سامانه سهام عدالت وارد میشی اطلاعاتت رو تایید میکنی و در آخر گزینه روش مستقیم انتخاب میکنی خب بعدش چی میشه با ای روش 

وقتی اینکار رو کردین حالا شما چندتا راه دارید یکی  اینکه وکالت میدین به بانکی که سود سهام عدالت براتون واریز می شده و اونا سهامتون رو خرد خرد میفروشن براتون و پولش میاد به حسابتون (توصیه میکنم اینکار رو نکنید سهامتون خیلی ارزشمندتر از این حرفاست)

یکی دیگه میری پیشخوان دولت و کد بورسی میگیری و سهامت کامل مال خودت میشه و باهاش کار میکنی یعنی خرید و فروش انجام میدی( که البته اینکار حرفه ای هاست )

و در اخر و به نظر من بهترین کار اینه وقتی روش مستقیم رو انتخاب کردید هیچ کاری اصلا نکنید بزارید برا سالهای اینده که ارزشش چند برابر شده و بفروشید سهام کاملا مال شماست و در اختیار شما و روزانه به ارزشش افزوده میشه مثل طلا که سال به سال گرونتر میشه 

اما روش دوم اگه نری سامانه سهام عدالت و روش مستقیم رو انتخاب نکنی دولت اتوماتیک روش غیر مستقیم برات فعال میکنه یعنی چی یعنی اینکه سهامهات دست دولته و خودش باهاش کار میکنه و سودش رو سالیانه بهت میده 

-----------

اما در مورد بورس

کسانی که سرمایه کمی دارند برن دفاتر پیشخوان کد بورسی برای تمام اعضا خانوادشون بگیرن و تو عرضه اولیه ها شرکت کنند سود خوبی میکنند نیاز به ریسک هم نیست 

هنوز وقت هست برای مستقیم کردن سهام عدالت؟

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا انقدر بورس بورس میکنید 

یه عالمه ادم بریزند توی بورس که تا تقی به توقی بخوره بفروشند هرچیزیو بعدم سهامو رو به گوه بکشند یه مشت ادم بیسواد بیاد تا یه منفی بخوره بفروشن سهام له بشه 

هرکسی رو بحر کاری ساختند

هرکی بخواد و دانشس رو داشته باشه و پیدا کنه میاد توی بورس و راهشو بلده نخوایند کسیو با چهارتا وعده و وعید عرضه اولیه بیارید توی بورس 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
بله عالیه ولی سعی کن دو سه تا کد بورسی بگیری 

میشه برای دختر ۹ ساله و پسر ۱۵ سالم بگیرم؟

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
چون هر عرضه اولیه تعداد محدودی سهم میده به هر نفر

اگه بخوام یه کد بگیرم تا سه چهار ماه این یه تومنم میشه اره میدونم شنیدم عرضه اولیه تعداد محدود میده 

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙
چرا انقدر بورس بورس میکنید  یه عالمه ادم بریزند توی بورس که تا تقی به توقی بخوره بفروشند هرچیز ...

همه دیگه امسال به امید خدا وارد بورس شدن به گوه کسیده میشه همه پولاشون نیست و نابود میشه بورس تا دو سه سال پیش به قبل بهتر بود نه حالا پیر زن 70ساله پیشخوانا برا احرازهویت اومدن

وقتی هجوم بیارن به چیزی نابودش میکنن 

چون بقیه کشورا بورس خط قرنز ایران چه نقشه ای داره خدا بهتر میداند😥😉😉

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙

روش سوم برای زمانی که روش مستقیم را انتخاب کردبم، همون که به نظرتون بهترین راهه

دیگه سامانه سجام هم ثبت نام نکنیم؟ 

من به روش مستقیم آزاد کردم حالا برام اس اومده که برم سامانه سجام هم ثبت نام کنم، من هنوز این کارو نکردم. 

به نظرت چیکار کنم؟ 

میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 
روش سوم برای زمانی که روش مستقیم را انتخاب کردبم، همون که به نظرتون بهترین راهه دیگه سامانه سجام هم ...

سجام ثبت نام کردن اصلا مهم نیست وظیفه دولته برا همه کد بورسی بده 

2706