2726

خانوما من 10 ماهه عروسی کردم وکلا ی اشتباه تو زندگیم اینه که همه کارای مادر شوهرمو انجام دادم  الانم تو خونشون تعمیرات دارن و از قرار معلوم بد تعمیرات تمیز کاری برا من خودش مریصیشو بهونه میکنه جاریمم حامله بودنش دفه پیشم تعمیرات بود جاریم چون خونشون تکمیل نبود خونه مادر شوهرم بودن اون موقع موقع تعمیرات جاریم فرستاد خونه باباش ک برو بچه اذیت میشه اون موقع حامله نبود الانم منم فکر م بپیچونم  بد تعمیرات کارای جمجور کردنو انجام ندم نخوندین ها ولی یبار میگم خودمو بزنم مریضی یبار میگم بخورم الکی زمین بگم دست و پام درد میکنه یبار میگم اصلا عادی بروی خودم نیارم خلاصه بنظر شما چجور بپیچونم آخه طبقه بالای خونشون میشینم

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم تو ی حیاطم با مادرشوهرم دقیقا مثل تو من همین مشکل رو دارم .من ی موقع ها نخوام برم خودمو مریض نشون میدم

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

خیلی ریلکس نرو پایین، اصلا هم عذاب وجدان نداشته باش من خودم استاد این بی اعتنایی ها به کاراشون شدم و گرنه باید تا اخر سواری میدادم، خیلی سخته دفعه اول که واسه کاراشون نری از دفعه بعد اصلا حق خودت میدونی که کمک نکنی

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 
خب اینکه به مادرشوهرت کمک کنی چیز بدی نیست خدا عوضشو بهت میده شک نکن

کمک میکنم اما اینا کمک و لطفو با حمالی اشتبا میگیرن منم اولش با نظر اینکه اونم مثل مادر خودم و نمیدونم این چیزا کار کردم ولی شد وظیفه منم زده شدم تازه فرقی ک بین منو جاریم گذاس اذیتم میکنه میتونس بگه من مراقب بچم شما دوتا هم جم جور کنی ن اینکه اونو بفرسته خونه باباش

از حالا دنبال یه کارگر خوب باش بگو ماما فلانیم میگن خوب کارمیکنه ها برابعد تعمیرات هماهنگ کنیم سریع ...

اتفاقا ی خانوم هس میاد خونه برادر پدر شوهرمو گاهی تمیز میکنه خوب گفتی ب فکرم افتاد حرفشو پیش میکشم😃

2706