2726

الان یه خورده بهترم چون خودمم مقصر میدونم ک اکانت فیک داشتم و تو لایو پسرا حرف زدم اونم فقط بخاطر اینکه دیدیم ایشون تو لایو دوستش با دوست دختر اون دوستش حرف زده بود. اینم ماجرای ما

‏الان میزارم یه جا نوشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماحدودا سه ساله با همیم ب قصد ازدواج ک خانوادش بخاطر اختلاف طبقانی ناراضین و هنوز نشده بهم برسیم .چندروزپیش لایو گذاشت گفت توام بیا دو نفره رفتم درخاست دادم یکم حرف زدیم اجیم اومدتوقطع کردم باز اومدم دیدم یه دختره اومده اسمشو از روی خوند زمزمه کرد درخاست دادمقبولنکرد حس کردم برا اونه ینی بخاطر دختره و اینکه لایوم گرفتم ب درو دیوار ن خودم حالا دختره رو با اون یکی پیجم فالوکردم یه سوال پرسیده بوداز اینا ک تو اینستا جواباشو استوری میکنن اینم جواب داده بودمنم ازرو مشخصات وچیزی ک گفته بود فهمیدم خودشه دختره پرسیده بود ناراحت باشین کجا میرین این همون جایی روگفته بود ک زمان ناراحتیاش میرفت منم اومدم قسمش دادم ک چیز پنهونی ازم نداره گفت ک ن ندارم ک اسکرین اونو فرستادم گفت اولین بارمه جواب دادم راست میگفت چون با اون یکی اکانتم همیشه از اون سوالا میزاشتم و هیچوقت جواب نداه بود الان پن چکارـکنمگفتم بلاک کن دختره رو هم بلاک کرد ولی رمزاینستاشو نداد

چن سالته؟ پسره برا ازدواج اقدام کرد؟ چن سالشه؟

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤

تمومش کن.اینایی که تو اینستا اشنا میشن بعضی ها بعدا خیلی شکاک میشن...دختر خوب...نرو تو لایو پسرا...اون پسرم بزار کنار...مطمئن باش خدا یه بهترسو میفرسته تو زندگیت...چرا میخوای بجنگی برای کسی که خانوادش نمیخانت از همین اول...

میشه با قلب مهربونت یه صلوات برام بفرستی؟آموزش زبان با قیمت مناسب
تمومش کن.اینایی که تو اینستا اشنا میشن بعضی ها بعدا خیلی شکاک میشن...دختر خوب...نرو تو لایو پسرا...ا ...

اخه سه سال زندگیم پاش تلف شده دوسش دارم اولین پسریه ک باهاش اینطور بودم بیرون رفتم عاشقش بودم😔😔😔

18.اون26 اره ولی خانوادش راصی نمیشن

عزیزم ما تقریبا هم سنو سالیم و چیزی که من از پسرا فهمیدم اینه که هیچیی ازشون بعید نیس سعی کن نسبت بهش بی تفاوت بشی کم کم که اسیبی نبینی و مطمئن باش اگه اون بخواد خیانت کنه میتونه کاری کنه که نفهمی اصلا

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
2706