2737
2734
عنوان

دوست قدیمیییی(پسر)

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 34 پست
دو دله ازت.هم میخوادت هم بابت اینکه میدونه با کسای دیگه بودی نمیتونه هضمش کنه

دقیقا الان همینجوره. بنظرتون باید چ کنم

میشه برای دکتر شدنم صلوات بفرستی؟💜🍇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوس داری وابستش شی عاشقش شی؟؟؟ بعد جدا شین غصه بخوری؟؟

اگه غم و غصه دوس داری باهاش برو تو رابطه    

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2738
نباید میگفتی با کسی هستی بهیچ عنوان.کار اشتباهی کردی مردا هیچوقتتتتتتتتتت فراموش نمیکنن و مثه یک کین ...

اره درسته .ولی خوب اونم با کسایی بود منم به اون سرکوفت میزنم همیشه. ولی خوب در کل نمیشد ک ندونه ما ۷ ۸ سال ۲۴ ساعت از هم با خبر بودیم در حال حرف زدن بودیم کلی دوست مشترک داشتیم هم محله ای بودیم. بالاخره میفهمید

بنظرتون دوست بودن عادیمو باهاش ادامه بدم؟؟وقتی درباره این موضوع حرف زد چی بگم؟ک گفت من تورو واقعن میخواستمو خودت اشتباه کردیو اینا...

حتی روابط خیلی نزدیکت با اونا رو هم میدونه.؟منظورمو متوجه شدی؟

بله متوجه شدم. نه اصلا اصلا اصلا. فقط بهش گفتم در حد بیرون رفتنو وابستگی زود گذر بوده. هرچند چندتا از دوستام رفتن یسری چرتو پرتا بهش گفتن چون خیلی حسادت میکردن ک انقد هوای منو داره و دوسم داره. ولی اصلا باور نکرد چون اگ باور میکرد آبرومووو میبرد 😂

حتی روابط خیلی نزدیکت با اونا رو هم میدونه.؟منظورمو متوجه شدی؟

چون واقعا اون دوستم ک اینارو گفت نصفشو دروغ گفتو خوده پسره هم میدونه طرف یسری مشکلات روانی هم داره

2706