2726
عنوان

وای بابام نفهم به تمام معنا هست

643 بازدید | 21 پست

والا هی میگن بابای رومینا بابای منم دست کم از اون نداره بابام به من و خواهرم گفت اگر یه موقع خطا بکنیم سرمون را میزاره لب باغچه و میبره و واقعا میدونم میکنه برای همین یه دختری من و خواهرم هستیم که دست ار پا خطا نکنیم 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا خسته شدم تازه این کمش هست 

من سال ۹۷ بیمار شدم و اون موقع نامزد بودم با کسی وقتی فهمید بیمار شدم نامزدم ولم کرد و بابام همش منو کتک زد و تازه به جای بهتر شدنم بیماریم بدتر شد 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

پدر منم بچه بودم همیشه میگفت

مثلا میگفت دختر فلانی همچین کاری کرده پدرش سرش رو بریده وای چقدر میترسیدم😞😞😞😰😨

چه شود قافله غم رودو از بهشتم جهنم رودو!لحظه های پوچ بی هم رودو از تو خالی نشود زندگیم…
والا خسته شدم تازه این کمش هست  من سال ۹۷ بیمار شدم و اون موقع نامزد بودم با کسی وقتی فهمید بی ...

والا دیگه خسته شدم از دستش همش داد همش کتک همش بشقاب یا هرچی پرت میکنه 

حیف که دلم برای مامانم میسوزه و حیف که بیمارم گلیم خودمو نمیتونم بکشم بالا 

این چه طرز صحبت کردن در مورد پدرت😐😐😐😐

اگر پدر تو همش کتکت میزد و همش فحش و..میداد 

2706