2733
2734

دوستان من این ماه خرداد شاید ۲ هفته ست هرروز فال میگیرم 

یه روز ۴ تا فال ۴ نفر مختلف گرفتن ، نفر اول. اخر ی چیز گفتن ، دوتا وسط هم ی چیز

الان دوسه روزه کلا همه چی برعکس شده 

انواع فال ت روت ورق چمیدونم امشبم گفتم یکی برام قهوه بگیره 

اصن از زمین تا اسمون فرق کرده 

علتش کسی میدونه؟ میگن سنگینیه 

حالا جالبه تو خواب میبینم همش بهم ی سری نذرها واسه حاجتم گفته میشه ! توروخدا کسی میدونه یا تجربه داره کمک کنه ،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قاطی کردی حرفاشونو عزیزم. طبق تجربه خودم فالگیر خوب وجود نداره مگر یکی دو نفر . کسی که بهت اسم بگه و از گذشتت یه چیز بارز بگه فقط کارش درسته

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.
2728

نباید زیاد بگیری خب زمان داره

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

زياد بگيري برعكس ميشه و گاهي هم خنثي 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738
قاطی کردی حرفاشونو عزیزم. طبق تجربه خودم فالگیر خوب وجود نداره مگر یکی دو نفر . کسی که بهت اسم بگه و ...

تو اینستا پیداشون گردم ... نمیدونی چقد جیبم خالی شذه این ماه ها

وقتی زیاد بره ی موضوع فال بگیری فالت پوچ میشه و سعی کن تا وقتی ک ی فالت تعبیر نشده فالای دیگه نگیری ...

من همش رو یک موضوع میگیرم ، بخدا اوایل همه مثبت بود فالام ، حتی الان خوابای عجیب میبینم راجب نیتم ، ولی دوسه روزه ب وحشتناک ترین حالت ممکن میشه فالام ... اصن نمیدونم کدوم باور کنم ، اولین بار بود قهوه گرفتم ک داغون بود ، دیروزم یکی دوتا ورق فک کنم

تو اینستا پیداشون گردم ... نمیدونی چقد جیبم خالی شذه این ماه ها

واااا ادم عاقل از تو اینستا پیدا میکنه؟؟؟ فالگیری که کارش خوب باشه اصلا مشتری بزور قبول میکنه دیگه چبرسه بخواد برا تبلیغاتش پیج بزنه. منم میتونم فردا یه پیج بزنم بگم فالگیرم مردمو تیغ بزنم چرت و پرت تحویل بدم . 

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.
2706