2737
2734

با اینکه تک فرزندم اما همیشه با حسرت زندگی کردم

تا یادمه هرجا میرفتم و میرم همش استرس دارم نکنه بابام با مامانم دعوا کنه... از بچگی...

چند روز قبل به شوهرم گفتم بیا هرچی به نام من خریدی و مهریمو بهت ببخشم هی گفت چرا نگفتم

میخواستم از دست بابام خودمو بکشم.... راحت بشممم

ولی مامانم تو گلدم موند بدون من چیکار کنه....

نتونستم......

چرا ببخشی حالا😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی...چرا خودتو بکشی عزیزم؟فکر مادر و شوهرتو کن

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟
2731

مامانت طلاق بگيره 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
چون وقتی دختر میمیره پدر مادر دختر میتونن مهریه دخترشون از پسر بگیرن....

مادرت قیدشو بزنه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738
چون وقتی دختر میمیره پدر مادر دختر میتونن مهریه دخترشون از پسر بگیرن....

میخوای زندگی خوب خودتو به خاطر پدری که  باهاشم زندگی نمیکنی خودتو بکشی..عجبا ,زده به سرت

تو نی نی سایت یه عده عقده ای هست,اومدن برا تخلیه عقده هاشون زیادی باهاشون درگیر نشین....میشین مثل من😐🙄 فکر و عقیده ها باهم متفاوته,دعوا نداریم😜مخالف نظرمی  ریپلای نکن🤫🤫🤫🤫
باهاشون زندگی میکنم مگه استرس میزاره یه دیقه اینارو تنها بزارم.....

کاملا درکت می کنم . نه میشه ولشون کرد و نه میشه تحمل کرد . 

پاموه چیه ؟ بی زحمت تو گوگل بزن  «پاموه»     
باهاشون زندگی میکنم مگه استرس میزاره یه دیقه اینارو تنها بزارم.....

تنها بزار ,هیچ چیز مهمتر از حال خوب خودت نیست ,اگه میتونی مادرتو بردار و برو ,زندگی با آدمی دم دمی مزاج وخیانت کار.فحاش آسون نیست خودتون رو تلف نکنین

تو نی نی سایت یه عده عقده ای هست,اومدن برا تخلیه عقده هاشون زیادی باهاشون درگیر نشین....میشین مثل من😐🙄 فکر و عقیده ها باهم متفاوته,دعوا نداریم😜مخالف نظرمی  ریپلای نکن🤫🤫🤫🤫
2706