2726
کار درستی می کنی هانی جون من هم همون طور که گفتم با توجه به تجربه کاری و سرچ های علمی استفاده کردم و البته بعد تاییدیه از دکترم گرفتم جالب اینجاست که بعضی دکترای محترم که سوادشون از زمان دانشگاهشون فریز شده و هیچ مطالعه و تحقیق توی علوم روز دنیا ندارن ،اسم خیلی داروها به گوششون نخورده چه برسه بخوان راجع به اونها نظر بدن یا تجویز کنن
توکـــــل یعنی اجازه دادن به خـــــداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخـــــــــواه و آرزو کن اما پیشاپیش شــــــاد باش! و ایمــــــــان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانـــــــی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شــــــــاد باش و شکــــــــر گذار چرا که خداونـــــد نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد...... پیشاپیش شاد باش...
خدا رو شکر هانی جون که نتیجه عالی شده پس به زودی مامانی دیگه
توکـــــل یعنی اجازه دادن به خـــــداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخـــــــــواه و آرزو کن اما پیشاپیش شــــــاد باش! و ایمــــــــان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانـــــــی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شــــــــاد باش و شکــــــــر گذار چرا که خداونـــــد نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد...... پیشاپیش شاد باش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی هانی جان برای افزایش تعداد هم راجع به قرص ولمن با دکترت مشورت کن برای ما که معجزه کرد
2728
همون تقویتی عالیه برای تعداد ما خیلی زود جواب گرفتیم واسه تعداد از ٢ میلیون در میل شد ٢٧ میلیون در میل تعداد کل هم از ١٢ میلیون شد ١٣٤ میلیون
محدثه جان من فقت ازخدا میخام که بچه دارشم حالا برام فرقی نمیکنه چجوری تایکی دوماهه دیگه مامان شم دیگه نمیکشم بخدا دارم داغون میشم نوزاد جاریمو می بینم داغون میشم بچه خواهرمو بغل میکنم داغون میشم بخدابسمه فقت ازخدا میخام هرجورکه هست هروسیله ای رو بفرسته تاما خوشال شیم همین.شوشوی من داروخونه داره والکی دارو مصرف نمیکنیم تازه بهم گفت که داروی کلرلاواسپیرولیتا ول من ضررنداره ....من که فعلن مشغوله روش درمانی خودم هستم اگه تا 3محرم ج نگیرم که احتمالش خیلی کمه چون ایمان دارم که تااون موقع مامان شدم ایشاله ولی اگه نشه میخام سه هفته درمان جلبک شروع کنم شاید تاثیرداشت حتی اگه یه درصد تحرک اسپرمشو ببره بالا ینی اینکه میشه امید داشت اخه تحرکش صفره
بلاخره اونی ک باید میاد و... 
sara راههای تبلیغاتی زیاده و یکیش از راه اینترنته ، قبل ناجی قرصهای جلبکی رو اصلا کسی نمیشناخت ولی بعد تبلیغی که ناجی کرد فروشها بیشتر شد تا جایی که قیمتهاش رو دوبرابر کردن شما فرد تحصیلکرده ای و اول درموردش تحقیق میکنی ولی همه که مثل شما تحصیل کرده نیستن و زمانی که امیدشون رو از همه از دست دادن با خوندن به اصطلاح تجربیات ناجی وسوسه میشن مصرف کنن
سلام محدثه تو که میگی ناجی قلابیه چه اصراری داری این قدر منتظرشی ؟؟ برو پی کارت تو این تاپیک چیزی به شما ارتباطی نداره تو که منتظر لطف خدا هستی حق نداری بد حرف بزنی و به دیگران توهین کنی برو عزیزم برو .زشت حرف نزن.در شانت نیست از کجا معلوم که بهت نگفتن که بیایی ناجی رو خراب کنی؟ برو عزیزم پی گردو بازیت اینجا دارو و جلبک وخرنوب وسیله است راه حل ما توی ختم های صلوات و زیارت عاشورا هامون و ذکر یونسیه و حزر امام جواده احترامت هم بذار دستت بمونه.خجالت بکش دختر جوون ادب حکم میکنه دیگه این ورا پیدات نشه اگه بیایی دوباره خییییییلی......... بچه ها ببخشید واجب بود شرمنده ی همتونم از دست این آدما به خدا لازم بود دیگه
بزرگترین اقیانوس آرام است خداوندا آرامم کن تا بزرگ باشم
محدثه و هانی و ... نمیدونم چه دلیلی داره که شماها دارین انققققققققدر برای اعضای این تاپیک دل میسوزونین ماها همگی سواد داریم و قبل از مصرف هر دارویی تحقیق میکنیم نگران نباشید. اینکه کسی سر خود میره یه دارو رو شش ماه مصرف میکنه به ناجی بیچاره چه ربطی داره؟؟؟ناجی به همه میگه اول یه دوره سه هفته ای،اگه تاثیر داشت ادامه بدین... از اول این تاپیک دلسوز مثل شما زیاد بوده و هست ولی همونطور که بچه ها گفتن اینجا کسی به دلسوزی و هشدار امثال شما نیاز نداره، وظیفتون آگاهی رسانی بود که انجام دادین لطفا دیگه توهین نکنین و اگه این تاپیک اذیتتون میکنه دیگه تشریف نیارید اینجا
2706