2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه نمیگن این یه نیازه چرا به بعضی از دخترا که به قولی نیازشون رو با اون فردی که دوست دارن برطرف میکنن میگن هرزه چرا ما دخترا باید ترس داشته باشیم از ابرو رفتن و دست به هر کاری بزتیم؟

2731
بدتر میدونی چیه که همین ابرو ارزش و... رو خانما به وجود اوردن یعنی شده زن علیه زن

از وقتی یادم اومده تو مدرسه دوستی دختر پسر اشکال داشته په ایرادی داره اگه دوست باشن و این دوستی در راه درست ادامه پیدا کنه تو مدرسه همیشه به ما یاد دادن خودمون رو سر کوب کنیم دختر حرف نزنه بلند نخنده چرا چون میگن بب حیاس لطفا یکی معنی حیا رو توضیح بده؟

خیلی از دخترای جامعه ما افسردگی دارن و ما اینو نمیفهمیم اصلا خود مادران ما به پسراشون یاد دادن پاشونو از گلیمشون دراز تر کنن اگر از همون اول به اون ها حجاب چشم رو یاد داده بودیم اونوقت این اتفاق ها نمی افتاد

😁😁 من ک انقد مشکل دارم سر همین دختر بودن 

هیچی هم نمیتونم بگم 

اما هممون مادر های نسل آینده  هستیم اینده رو میسازیم پس طرز تفکرمونو عوض کنیم🙆🏻‍♀️

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
2738

عاشقایم لباس بخرم بخرم بخرم بخرم ......و از همه مهم تر عاشق خرید کردن لاک  کردن 

.

.

.

.

.

.

.

چرا کسی منو نمی فهمه😉

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2706