2733
2734

کلی بین مخاطبین گوشیم گشتم که به کسی زنگ بزنم یه دل سیر حرف بزنم براش و حتی گریه کنم اما کسی رو مناسب ندیدم.. 

میتونم از دستتون کاری برنمیاد اما دلم خیلی گرفته. خیلی شکسته. 

میخوام یکم خالی شم فقط. 

زندگیم حس میکنم رو آبه. ده ماهه ازدواج کردم و قبلش هم سه سال نامزد و عقد کرده بودم. اما خیلی مشکل داریم. نمیدونم تقصیر من چقدره اما میدونم مقصر تنها من نیستم... 

از بیرون که نگاه کنن من خیلی خوشبختم اما از داخل نه. 

درک نمی‌کنیم همو. اصلا درک نمیکنیم.

تموم دغدغه ها و مشکلات من از نظر اون، حساسیت های بیهوده ست. بهشون بهایی نمیده. 

هربار گله میکنم یا مشکلمو میگم، میگه الکی حساس شدی! 😔 حرفامو نمیخونه... دوشب هست با دعوا سر میکنیم. پریشب بخاطر خانوادش که ناراحتم کرده بودن و بهم گفت بی عرضه چرا جواب نمیدی و میذاری ناراحتت کنه؟ و اینقدر هی گفتم و هی گفت برای اولین بار داد زد سرم. گفت یه کاری نکن بزنم تو صورتت. بعدش عذر خواهی کرد و خندید گفت واقعا فکر کردی من تورو میزنم؟؟؟ اما خب حرفشو که زد. البته که جرئت نداره بزنه چون بزنه میزنم:) اما خیلی خیلی خیلی ناراحت و نگران شدم برا زندگیمون. 

دیشب هم چیزی ازش دیدم! تو پست بعد میگم

خیلی اتفاقی برای اولین بار دیدم که سایت پور. ن سرچ کرده. 

داشتیم لیست ماشین های ایران خودرو رو می‌دیدیم که تو هیستوری دیدم. 

و دعوامون شد. من شروع کردم به داد و هوار 

اونم گفت مسئله شخصیه و به تو مربوط نیست و من اصلا نمیبینم وفقط همین یک بار بود. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یک بار تو نامزدی تو گوشیش دیده بودم که با دوستش درمورد زنی حرف زدن! البته دوستش برای این حرف زده بود و گفته بود فلان روز بریم ببینیمش!! و برده بودش تو یه گروه ناجوری. 

خلاصه با تاریخ های پیام ها دیدم که چند روز بعد شوهرم براش نوشته بود بیخیال و من لفت میدم. 

اما من هیچوقت اینو فراموش نکردم و بارها تو سرش کوبیدم. دیشب هم همینکار رو کردم

2738

تازه ازدواج کردیدیکم بگزره یه سری چیزا عادی میشه یه سریافراموش میشه به یه سریال عادت میکنی این دوره رومنم گذروندم باگذشت زمان همه چی بهتر میشه فقط هیچوقت ازخانواده شوهرت بدنگوبهش جوابشونوبده زیربارحرف زورنروولی به شوهرت تعریف نکن درموردفیلم...خیلیانگاه میکنن فقط نزارمعتادش بشه 

نمیدونم.. دارم میگم اینجا. اگه وقت داری بمون

میمونم ، اما شاید راهکار بدم یکی پیدا بشه بگه داری تبلیغ میکنی😊

آخه یه نفر همیشه اینطوری بهم میگه🙈

منم اگه بخوام کسی رو راهنمایی کنم خصوصی میگم

امیدوارم براش مفید باشه

این اکانت حذف شده است
تازه ازدواج کردیدیکم بگزره یه سری چیزا عادی میشه یه سریافراموش میشه به یه سریال عادت میکنی این دوره ...

من خیلی میترسم. 

کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم. کاش همیشه دختر خونه ی بابام میموندم 

یعنی اینقدر حرف تو دلم ریختما ولی بگما خیلی چیزا رو به شوهرم میگم ولی بازم چیزایی هس که نگفتم

حداقل با خدا حرف بزن، اما نه بصورت ناله

چون عواقب خوبی نداره، اما باید یه جوری تخلیه بشی

مثلا با نوشتن نامه، چه مخاطبت خدا باشه یا شوهرت

بقول قدیمی ها نگفتن و توی خودت ریختن میشه غم باد عزیزم

این اکانت حذف شده است
یک بار تو نامزدی تو گوشیش دیده بودم که با دوستش درمورد زنی حرف زدن! البته دوستش برای این حرف زده بود ...

غیرمستقیم مواظبش باش نزاربفهمه چکش میکنی خودش نبودگوشیشونگاه کن حرکاتشوجوری که خودش نفهمه کنترل کن خودت بهتربایدشوهرتوبشناسی اگه فکرمیکنی ذاتادنبال اینکاراس جدی باهاش حرف بزن اگرم نه حواست بهش باشه احتمالاازسرش بپره

2706