2737
2739
عنوان

خواهر برادر غیر هم خون و مجازی

| مشاهده متن کامل بحث + 4807 بازدید | 50 پست

بنظر من این رابطه اشتباهه. میتونین با شوهرتون رفیق شین باهاش دردو دل کنین. الان با یه نامحرم ارامش پیدا میکنین کم کم دیگه نمیتونین ترکش کنین دنبال بهونه جزیی میگردین تا باهاش دردو دل کنین شاید حتی عیب ایراد شوهرتونم بهش بگین بعد اون ارومتون کنه. الان میگی داداش بعد یه مدت میگی کاش شوهرم بود. به جایی میرسین که بهم ابراز علاقه میکنین ببین کی بهت گفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هفت هشت تا؟😯 کمتر بردار ب بقیه ام برسه😐😂😂

خخخخ میخوای چنتاش برا شما

میدونستم برای بعضیا سوتفاهم پیش میاد حوصله توضیح نداشتم

من دبیرستان ایران نبودم، مختلط بودیم، خارج ایران عادیه اینجور روابط 

حالا بازم شما مختاری ک چجور برداشت کنی

نمیشه اسمشو داداش مجازی گذاشت من خودم بایه پسری درارتباطم ولی مثل دوتارفیق میمونیم البته خودش دوس دختر داره 

و اصلا نظر بدی نداریم

چطوری شوهرت قبول کرده ؟

خودت شوهرت بگه من بایه دختری مثل خواهره و باهاش درارتباطم کنار میای؟

😞😞؟

2738
خیلی درصد پایینی داره ولی شدنیه. وقتی هم بشه رابطه قشنگیه،خصوصا خیلی خوبه که همسرتون میدونه

همچین چیزی الکیه

چون یروز یهو خانم با شوهرش دعواش میشه میره با اون درددل میکنه اونم دلداریش میده یواش یواش میگ این از شوهرم بهتره و خلاصه برای زن متاهل اصلا عاقبت نداره این رفاقتا

خخخخ میخوای چنتاش برا شما میدونستم برای بعضیا سوتفاهم پیش میاد حوصله توضیح نداشتم من دبیرستان ایرا ...

اوووووه ششششت

Wooooooowداری شما😏

سوتفاهم نشد دوست عزیز،توخود ایرانم مث شما خیلیه،بعدشم شوخی بود حرف من

همه رم نگه دار برای خودت عزیزم من نیاز ندارم

2706