2733
2734
عنوان

ماجرای ادامه دار کابوس سرطان سینه

825 بازدید | 31 پست

دو ساله سینه چپم شدید درد میکنه. آخرین سونومو پنج ماه پیش دادم گفتن توده خوش خیم به نظر میرسه. اما سینه من همچنان وحشتناک درد میکنه یه چیزی هم عین جوش روسینمه البته پنج ساله رو سینمه.حتی دست چپمم درد میکنه. نمیدونم چکار کنم دوباره برم سونو؟تو یه سال چهارتا سونو میشه اون وقت ضرر نداره؟خیلی هم استرس بهم دست میده تصور دوباره سونو و ترس از جواب سونو. میترسم آخرش تبدیل به سرطان میشه  دارو هم هر چی داده به درد نخورده. ظاهرا داروی دیگه ای هم هیچ دکتری نمیشناسه که بده فقط گل مغربی و ویتامین دی میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درضمن منم خیلییی ساله ی فیبروم دارم تو سینه چپم و اندازش هم کوچیکتر از راستیه نزدیک قاعدگی هم درد داره اما کاملا طبیعی هست و هیچ مشکلی نداره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍
2728

منم سه تا دارم تو سینه سمت راستم

دردش وقتی پریود میشم خیلی بدمیشه

دست چپتون هم دردش بخاطر استرس و نگارنیته مال سینه نیست

من اصلا دارو نداد گفت اگر خیلی ناراحتی بیا عمل کن درش بیار اخه خیلی بزرگن مال من ولی گفت امکان داره دوباره دربباد اصلا خطر نداره 7سال دارمش امسالم دوباره رفتم پیش پروفسور سمیعی و طالحی گفتن هیجی نیست نترس برای بارداریتم خطر نداره

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
خب برو پیش دکتر طب سنتی شانستو امتحان کن شاید اونا راهی داشتن

یکی از اقوام واسه سرطان سینه رجوع کرد ب طب سنتی نه تنها درمان نشد بلکه هم سینش رو برداشتن چون کامل سیاه شد و هم عفونت پخش شد تو بدنش و فوت کرد

داروهای شیمیایی با اینهمه ازمایشی که روش میشه بازم ضرر دارن اونوقت شما میگی داروگیاهی!که همه چیش تجربیه و علمی پشتش نیست

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍
2738

اصلا اصلا اصلا پشت گوش ننداز 

مامان من مدت ها سينش يه توده داشت 

يك دفعه تبديل به سرطان بدهيم شد 

البته دور از جون شما 

ولي دكتر زنان نرو 

برو به متخصص آنكولوژي نشون بده 

حتي اگر اونم گفت خوبه بازم هر سال چك كن 

نمي خوام شما رو بترسونم ولي مادر من خيلي داره سختي مي كشه 

اونم به خاطر تشخيص غلط يك متخصص زنان 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

تاپیکهات خیلی قشنگ وساده هست

معلومه آدم خوبی هستی وقت کنم با اجازت همه رو میخونم

ولی کاش اسم ک اربریت امید بخش بود

انتقام بدبخت   وقتی میبینیش بیشتر ناراحت میشی

زنده وشاد باشی

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم

عزیزم  احتمالا برا شما کیست

بیشتر سرطان ها متاسفانه درد نداره بیشتر باعلایم ظاهری مشخص میشه

اما کیست با درد سینه همراه

ب پزشک مراجعه کنید و بگید از این بابت نگرانید تا تست ها و آزمایشات مربوطه براتون انجام بده.تا از استرس خلاص بشید

و اخر اینکه  نگران نباشید و ب خدا توکل کنید

اگ میشه برای سلامتی مادرم صلوات بفرستید🌸
یکی از اقوام واسه سرطان سینه رجوع کرد ب طب سنتی نه تنها درمان نشد بلکه هم سینش رو برداشتن چون کامل س ...

علم که پشتش هست عزیزم طب ابن سینا هستش و رجوع میشه به کتاب قانون ابن سینا ولی تو هر چیزی دکتر خوب و بد هست یکی از اقوام ماهم سرطان سینه داشت اصلا به دکتر طب سنتی رجوع نکرد ولی هم سینشو برداشت هم فوت کرد پس بگیم طب مدرن کلا داغونه؟

عزیزم واسه چی انقدر حساسییی سونو سالی دوبار برای سینه کافیه درد نشونه خوبیه یعنی خوش خیمه  نو ...

من پنج ماه پیش دو تا سونو دادم سونوی اول خیلی دکتره ترسوندم گفت پیشنهاد میدم نمونه برداری کنی گفت کمی خون تو بافت میبینم. اما من دومرنبه رفتم جای دیگه سونو که دکتر کلی بررسی کرد گفت واقعا هیچ مشکلی نداری که بری نمونه. 

2706