2737
2734

بچه ها تو تاپیکای قبلم هس من نزدیک 2ماهه برگشتم خونه خودم ولییییی شوهرم اصلاااا حرف نزد باهام و گف ازت متنفرررم حتی بخاطر ترامادول توان جنسیشو از دست داده ولی من بخاطر بارداریم تحمل کردم هر چند خیییلی هم دوسش دارم.... (بعد از یه عااااالمه دعوا ک شبا نمیای و ترانادول و متادون مصرف میکرد با پدرش درمیون گذاشتم اونم میگه ابرومو بردی و متاسسسسسفانه وقتی توی چرت بود ازش فیلم گرفتم و خریت کردم و نشون پدرش دادم).... دیروز بعد از 2ماه تحقیر و سکوت دیگه برییییدم و ساکمو بستم زدم بیرون سر اینکه تو خونه خواب بود و بهش گفتم منو ببر دکتر گف بمن ربطی نداره بدم ازت میادو..... تا 9شب ول تو خیابونا بودم رو نداشتم برگردم شهرستان خونه پدرم و از پدرم ترسیدم چون گف بخدا بار دیگه کارتون ب اینجا بکشه طلاق😢😢😢😢😢

اومدم خونه برادرشوهرم ک 1ساعت ونیم باهامون فاصله داره با این وضع بارداری و یه ساک سنگین و ماشینای عبوری ولییی اصلااااا ی رنگ بهم نزد....بچه ها من حالممم خوب نیس برادرشوهرم و جاریم میگن بیا برگرودیم و.... ولی میدونم شوهرم تحقیرم میکنه و میگه برگشتی خودتو..... تروقران ی راه جلو پام بذارید

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب باید ترکش داد. بعد ترک اگه بازم نخواستت ب نظرم طلاق بگیر. ولی مصرف این داروها احساسات ادما رو تحت تاثیر قرار میده. 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
2738

با مرد معتاد زندگی نکنید

فرصت ترک بدید

اگه ترک نکرد جدا بشید

بچه هم توافق کنید کلا حضانت رو بگیرید

معتاد که هست. ناتوان جنسی که هست. نسبت به زن جوان بی‌غیرت که هست.

نسبت به زن باردار بی‌خیال که هست. شما هیچی نگران بچه‌ش هم نیست

پدرتونم که حمایتتون میکنه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

چرا وقتی باردار شدین میاین راه حل میخواین

از شما که گذشت خانومایی که تازه ازدواج کردین و هنوز بچه ندارین توروخدا امضامو بخونین

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

بهتر بود میرفتی خونه ی پدرت. الان که نی نی تو دلته دور از جونت آوارگی یه جور سخته فردا که به دنیا بیاد بچه بغل سخت تره. تکلیفت رو باهاش روشن کن. نمیگم طلاق ولی فکر کن ببین مرد معتاد و بی مسئولیت فردا چطور پدری میشه

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
2706