2733
2734
عنوان

بنظرتون این زن خوبیه؟

302 بازدید | 40 پست

۱همیشه خونش مرتب۲غذاش ب موقع حاضر۳ناراحتی شوهرشواصلا نمیتونه ببینه ۴هرچندصب خوابش بیادبازم ۶صب بیدارمیشه چای صبحانه شوهرشومیده وبدرقش میکنه۷هوای خانوادشوهرشوداره وباهاشون مهربونه۸مواظب جیب شوهرش هست وب اندازه خرج میکنه ۹موقع رفتن ازخونه واومدن شوهرشوبغل میکنه ۱۰هرچندوقت یه بارشوهرشوسوپرایزمیکنه چ باگل چ لباس و...

اخلاق بدزن اینه ک زودرنجه وعصبی میشه ولی الان خیلی بهترشده ازقبلناش😊

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

از نظر من فرشته هس😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

معلومه که خوبه.ولی به نظرم نباید همیشه خوب باشی وظیفه میشه برات.قدر خودتو بدون و به خاطر خودت زندگی کن

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
واقعا😳

چی بگم 

بگم زن بدیه 

خوبه دیگه بنده خدا

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

خوبی و همیشه خوب بمون ❤

نه زن خوبی نیست انگار زیادی از خودگذشته ست 

خب گلم شوهرمن اخلاقش یه جوریه ک بایدهمین طوری هواشوداشته باشم تاهرکاری واسم انجام بده .خب اینطوری بنفعمه همه کارواسم میکنه

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

من فقط صب بیدار نمیشم و سورپرایزش نمیکنم.تازهههه زودرنج و عصبی هم نیستم.آی ام یه زن خوب😤😤😤

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706