2737
2734
عنوان

سحر و جادو و طلسم و دعانویسی

689 بازدید | 10 پست

سلام

وَلَا يُفْلِحُ السَّاحِرُ حَيْثُ أَتَى

و جادوگر هر جا باشد رستگار نمى‏ شود

طلسم‌نویسان برای انجام عمل سحر و جادو با اجنه و شیاطین ارتباط برقرار می‌کنن و ازشون استفاده‌ی عملی می‌کنن. اون موجودات هم برای تسخیر شدن شرط و شروطی دارن. مثلا جادوگر باید به خدا و آیاتش توهین کنه (یا با نجاست و عمل حرام و یا حتی با تحریفِ آیات با اضافه و حذف کردنِ کلماتی از آیه‌ها). یکی از دلایلی که سحر و جادو  طبق نظرِ قرآن کفر به حساب میاد همینه. لطفا لطفا لطفا پای شیطان رو به زندگی خودتون و دیگران باز نکنید و در توهین به خدا و آیاتش با اون کافر (طلسم نویس) همدست نشید. تاوان بسیار سنگینی داره. آخرتتون تباه میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جادو کفر به خداست، و جادوگر کافر است، زیرا خداوند در قران جادو را کفر دانسته است، می‌فرماید:

« وَاتَّبَعُواْ مَا تَتْلُواْ الشَّیَاطِینُ عَلَی مُلْکِ سُلَیْمَانَ وَمَا کَفَرَ سُلَیْمَانُ وَلَکِنَّ الشَّیْاطِینَ کَفَرُواْ یُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَمَا أُنزِلَ عَلَی الْمَلَکَیْنِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُوتَ وَمَا یُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّی یَقُولاَ إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَهٌ فَلاَ تَکْفُرْ فَیَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا یُفَرِّقُونَ بِهِ بَیْنَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ وَمَا هُم بِضَآرِّینَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلاَّ بِإِذْنِ اللّهِ وَیَتَعَلَّمُونَ مَا یَضُرُّهُمْ وَلاَ یَنفَعُهُمْ وَلَقَدْ عَلِمُواْ لَمَنِ اشْتَرَاهُ مَا لَهُ فِی الآخِرَهِ مِنْ خَلاَقٍ وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْاْ بِهِ أَنفُسَهُمْ لَوْ کَانُواْ یَعْلَمُونَ »[البقره: ۱۰۲].

از جهات مختلف این آیه برداشت می‌شود که سحر و تعلیم آن کفر بوده و جادوگر کافر است. در حدیث نیز آمده است که «حَدُّ السَّاحِرِ ضَرْبَهٌ بِالسَّیْفِ» یعنی جادوگر از دین اسلام مرتد و باید کشته شود.

در روایات دینی؛ با استناد به کتاب وسائل الشیعه، ج ۱۲، صفحات ۱۰۳ و ۱۰۶ تا ۱۰۹ ساحری را کفر، کفر به قرآن، شرک، دوری از رحمت الهی و دین اسلام، بی نیازی از بندگی الهی و مایه‌ی ورود به جهنم و ساحر را ملعون دانسته اند.

پس از نظر اسلام، انجام، تعلیم، تعلم و تکسب به سحر، ممنوع و حرام (تحریر الوسیله، ج ۱، ص ۴۹۸ ، م ۱۶٫) و از گناهان کبیره است و در بعضی از روایات، تعلیم و تعلم سحر را موجب کفر شمرده اند ، البته ساحران، افراد منحرف و دنیاپرستى هستند که اساس کارشان بر تحریف حقایق است.

مثلا يكي بخت يكيو ميبنده يا يكي همزاد داره

نبايد از دعا نويس كمك بگيره براي گشايش بخت يا دفع همزادش؟

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...

زنی خدمت رسول خدا (ص) آمد و عرض كرد: ای‌رسول ‌خدا ، شوهری ‌دارم ‌كه ‌با من‌تند است ‌و من ‌كاری ‌كرده‌ام(جادو و جنبل) كه‌با من‌مهربان ‌شود؟ رسول ‌خدا فرمودند: وای‌بر تو! دینت‌را تیره ‌كردی! نفرین‌فرشتگان ‌نیك ‌بر تو باد. این‌جمله ‌را سه ‌بارفرمودند: «نفرین ‌فرشتگان ‌آسمان ‌بر تو باد! نفرین‌فرشتگان ‌زمین‌بر تو باد.» 

میزان الحكمه، ص2413،ح8336

راه هایى براى بطلان سحر و طلسم به شرح زیر وجود دارد و لازم نیست به افرادی که ادعای قدرت باطل کردن سحر دارند مراجعه کرده و به آنها ‌پول پرداخت .

پناه بردن به خداوند و زیاد خواندن سوره هاى فلق و ناس و آیت الکرسی.

خواندن و نوشتن آیات ۷۵ تا۸۲ سوره یونس و همراه داشتن آن.

خواندن آیات ۵۴ - ۵۶ سوره اعراف.

دعا و تضرع به درگاه خداوند.

صدقه دادن.

سعی کنید از ذکر یونسیه (لا اِلهَ اِلّا اَنتَ سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظالِمین ) که قرآن، آن را مایه نجات حضرت یونس معرفی نموده ، غفلت نورزید.
این دعا را بنویسید و همراه داشته باشید: « بِسمِ الله وَ بِالله، بِسمِ الله وَ ما شاءَالله، بِسم الله لاحَولَ ولاقُوّه الا بالله، قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیُبطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدینَ، فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما کانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِکَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ» ( این دعا از امیرالمومنین علیه السلام نقل شده است).

* در پایان روش عمومی و تأیید شده از سوی امامان علیهم السلام تداوم صدقه و خواندن سوره یس و آیه «و ان یکاد» و «چهار قل» است.

2738

وااای من یه سری رفتم بخاطر طلاقم ...طرف میگف موکل داره...چنتا دعا داد کارسازم نبود ....الان چیکار کنممممممممم

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
امام علی(ع): منجم‌(طالع بین) مانند كاهن ‌است ‌و كاهن‌ مانند جادوگر و جادوگر مانند كافر و كافر در آتش ...

خب وقتی کسی دیگه اینکارو میکنه وطلسم میاره برا یکی چی

تو نی نی سایت یه عده عقده ای هست,اومدن برا تخلیه عقده هاشون زیادی باهاشون درگیر نشین....میشین مثل من😐🙄 فکر و عقیده ها باهم متفاوته,دعوا نداریم😜مخالف نظرمی  ریپلای نکن🤫🤫🤫🤫

پس ضعیف نباشیم و ایمانمون رو قوی کنیم و از همه چی مهمتر هیچ‌وقت از رحمت خدا نا امید نشیم و بهش توکل کنیم:

«وَلاَ تَیْأَسُواْ مِن رَّوْحِ اللّهِ إِنَّهُ لاَ یَیْأَسُ مِن رَّوْحِ اللّهِ إِلاَّ الْقَوْمُ الْکَافِرُونَ؛
و از رحمت خدا نومید مباشید، زیرا جز گروه کافران کسی از رحمت خدا نومید نمی‌شود.»
(سوره یوسف، آیه ۸۷)