2737
2734

به طرف قول دادم هیچیم بلد نیستم لطفا عکس کیک تولداتونو بزارین ازتون ایده بگیرم چون پیجای اینستا و اینترنت خیلی سختن.ممنونم ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینارو من درست کردم 

اگر خامه کشی برات سخته بهترین گزینه ها کیک هایی که همش با ماسوره پوشونده بشه مثل اولی و دومی چ0

این یکی هم خامه کم بود یک لایه نازک کشیدم روش اینارو ریختم 

میتونی دور کیکت هم شوکورول بزاری و روبان ببندی، روش هم پر ترافل یا شکلات یا حتی پودر کاکائو الک شده و یا گل طبیعی بزاری 

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
اینارو من درست کردم  اگر خامه کشی برات سخته بهترین گزینه ها کیک هایی که همش با ماسوره پوشونده ...

درمورد کیک آخری یه توضیح میدین؟ بعد خامه کشی شکلات آب شده ریختین؟ خامه آب نشد؟ 💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738
درمورد کیک آخری یه توضیح میدین؟ بعد خامه کشی شکلات آب شده ریختین؟ خامه آب نشد؟ 💎

سس شکلات آماده ریختم، 

لبه کیک آروم بریزید خودش اینجوری میریزه پایین 

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند

🍬🍭🎂

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

البته کیک تولد نیست همینجوری درست کردم دیزاینشم کار شوهرمه میدونم خیلی داغونه😉

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
عزیزم واقعا خودت درس کردی؟؟خیلی خوب شده میشه بهم یاد بدی؟

بله عزیزم 

برای کیک اسفنجیش، سرچ کنید کیک اسفنجی آشپزخانه کوچک من کلیپ میاد کامل و خ ب توضیح داده

برای خامه کشی هم دورشو خانه زدم بعد تو یه کاسه یه کوچولو خامه با چن. قطره رنگ آبی قاطی کردم چند جای دیواره کشیدم بعد ک چرخوندمش صفحه رو خانه ها قاطی میشه حالت ابرو بادی

روشم ک خیلی آسونه شکلاتو بنماری آب کن لبه های کیک بریز 

بعدشم اون قله های روشو با ماسوره شکوفه قائم نگه دار دستتو و یه کوچولو بچرخونش ثابت بیاد بالا دستت میشه همچین شکلی

🍬🍭🎂

گلم من خیلی خوشم اومد از دیزاین کیکتون.میشه بهم یاد بدی؟؟کیک اسفنجیو خوب درست میکنم فقط اینکه چنتا لایه باشه و... و اینکه رنگ صورتی و خامه کشی و ماسوره اینارو چیکار کنم چی بخرم چون ندارم وسایلشو.

2706