2733
2734

مثلا کی نذر ونیاز کرده باشه 

کلی خواستگار اومده باشه 

ولی هیچ جوره جور نشده باشه 

ویه دفعه ورق برگشته باشه وازدواج موفقی کرده باشه 

اونم سن بالا 

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ولی سنم بالا نبود

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2738

البته سنم بالا نیست و نذر و نیازم نکردم

ولی موقعیت و شرایطم خیلی بد بود چه از لحاظ خانوادگی و چه محیط زندگی و فرهنگ و همه چـــی

وسط این همه گرفتاری خدا فرشتشو فرستاد

تنهایی تان را با کسے قسمت کنیــد کہ...سال ها بعد،شمارا همینگونہ کہ هستید دوستــ بدارد...با موی سپیدتان،شیار زیر چشمتان،و لرزش دست و دلتان...💞

یه دوست زیاد تپلو داشتم که مشکلش همین زیاد تپل بودنش بود وگرنه عیبی نداشت هرکس می اومد خواستگاری بعدش خبری ازش نمیشد ،همش ناراحت بود و دعا میکرد ...عید پارسال ازدواج کرد در سن ۳۰سالگی،شوهرش ده سال بزرگ‌تره ولی خیلی مرد خوبی هست 

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦

اره ممکنه خیلی ها هم برای بچه کلی نذر و نیاز و دکتر یهو تو نا امیدی براشون میشه ازدواج هم همینطور هی فکر میکنی شخص مورد نظرت پیدا شده اما هیچی خوب پیش نمیره یهوی یکی میاد و پیش قدم هم میشه بهترین زندگی رو میسازه

۲۸

۲۸ سن بالا نیستا .دقیقا سن ازدواجه

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2706