2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوماه پیشم بود بعدشم هرروز خونه مامانم بودم تالانکه باردارم

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

حدود یه هفته خودم خونشون بودم بعدشم حدود دو هفته اومد پیشم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738

من هنوز زایمان نکردم قراره برم شهر خودمون پیش مامانم 10 الی 15 روز میمونم 

اخه دوستام میگن کافیه بعدشم یجوری ک ناراحت نشه نگو بیاد پیشت بذار خودت ازپسش بربیای اینجوری راحتتری چون اگر بیاد بمونه دیگه فایده نداره فقط اعصاب خودت و شوهرت بهم میریزه دلتون میخواد تنها باشید دیگه

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

من یکماه قبلش اومد وده روز بعد بدنیا اومدن..من یه شهر دیگ ازدواج کردم تنها بودم خودم خواستم بیاد خیالم راحت باشه

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤

من سزارین بودم.بعد سه چهار روز کارای خودمو بچه رو میکردم تا حدودی.روز نهم هم اشپزی شروع کردم.اما‌تا ده روز پیشم بودن.مادر شوهرمم تا ی ماه بود فقط ب خاطر اینکه شوهرم شبکار بود میترسیدم شبا بچه طوریش بشه تنها باسم ب اصرار خودم موند.اما ب نظرم اگر کمکی داری عین ده روز استراحت کنین بعد سزارین

خدایا هزار مرتبه شکرت که ی دختر سالم بهم دادی

اجیم دو ماه خونه مامانم بود 

البته شوهرش شب کار بود و اینا 

من خونه خودمون میمونم راحت ترم 

ایشالا میگم یا مامانم بیاد پیشم یا مادر شوهرم 

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..
2706